آناپورنا

وسیع باش..... و تنها..... و سربه زیر ..... و سخت

نظر سنجی تاريخ برگزاری سومين صعود مشترک وبلاگنويسان

.

عکس از خانم گلریز فرمانی وبلاگ از دماوند تا علم کوه

...

اكنون كه به ياري خداوند و با همت همنوردان عزيز سه دوره نشست و صعود مشترك وبلاگ نويسان برگزار شده است _ كه مهمترين دستاورد ما از اين صعود ها دوستي هاي عميق تر و ارتباط  صميمانه تر با كساني است كه تا به حال از پشت يك تصوير شيشه اي ميشناختيم و ميخوانديم شان_ سومين صعود مشترك وبلاگنويسان با توجه به استقبال دوستان گرامي و طبق برنامه تعيين شده  تابستان امسال با صعود به بلند ترين قله ايران ٬دماوند٬ اجرا خواهد شد.

نظر به اينكه يكي از اهداف ما شركت همه دوستان در اين برنامه  ميباشد درصدد هستيم جهت برگزاري صعود بهترين تاريخ را انتخاب كنيم. اين برنامه هم مانند برنامه هاي قبلي متعلق به همه وبلاگنويسان عزيز است و نه فرد يا گروهي خاص. لذا همكاري و همياري همه  دوستان را ميطلبد تا هر سال پربار تر از گذشته برگزار شود و اين رشته دوستي و صميمت كوهنويسان سرتاسر ايران كه در دنياي مجازي شكل گرفته و در طبيعت واقعي تجلي پيدا كرده است هرگز از هم نگسلد.

   به اين ترتيب براي تعيين تاريخ دقيق صعود٬ اقدام يه يك نظرخواهي كرده ايم و از همه عزيزاني كه قصد شركت در برنامه را دارند تقاضا داريم نظراتشان را مطرح كرده و تاريخ پيشنهادي خود را از اين سه تاريخ ذيل از طريق كامنت يا ايميل و شركت در نظرسنجي وبلاگ آناپورنا  ارائه دهند .

تاريخ هاي پيشنهادي :

  1-      24 الي 26 مرداد

  2-     31مرداد الي 2 شهريور

  3-     7 الي 9 شهريور

 4-      هيچكدام (تاريخ پيشنهادي خود را ارائه دهيد)

دوستان لازم است نام و آدرس الكترونيكي خود را جهت ارسال دعوت نامه و  اطلاعيه درج نمايند.

مهلت نظرسنجی تا ۲۹ تیر ماه میباشد و نتایج آن سی ام تیرماه اعلام خواهد شد.

قبلا از همكاري صميمانه شما سپاسگذاري ميكنم

پايدار و پيروز و به اميد ديدار همه شما بر بام ايران

...........

  
نویسنده : آنا ; ساعت ۳:٠۸ ‎ب.ظ روز سه‌شنبه ۱٩ تیر ۱۳۸٦
تگ ها :

دو تا خبر داغ!!

خبر خبر!!  

              روزنامه !!         روزنامه!!

فرشید داودی بالاخره در دنیای واقعی روئیت شد!! فرشید داودی نویسنده فراری و تحت تعقیب طنزکوه بالاخره توسط کاراگاه عزیزالهی شناسایی و دستگیر شد!!

//عکس//  فرشید ملعون!

پی نوشت: من که شخصا خیلی کیف کردم از این کشف بزرگ ولی از دست شما ناراحتم آقای عزیزالهی داشتیم؟ تنهایی این نقشه رو کشیدی به ما هم یه ندایی میدادی بیاییم این فرشید بی هویت و از نزدیک ببینیم. چی میشد؟

...................................................................................

خبر خبر

      روزنامه !!

آخرین خبرها  حاکی از فرار کردن حامد حصاری نویسنده من کوه تنهایی از دست مادربزرگ فرشید به دیار غربت !!

حامد رفت!!

انقلاب پیروز شد~~

//عکس//

پی نوشت: حامد جان برایت آرزوی سلامتی دارم. آرزوهایی که اول سال تحویل کردی یادته؟ امسال سال توئه!! معلومه که خیلی برای رسیدن به آرزوهات مصمم هستی. موفق باشی !!

...

قاطی کردم. منو به بزرگی خودتون ببخشید. آخه هنوز تو شوکم!!   فرشید داوودی و شیرپلا؟؟!!!!! به قول شقایق: مع ععععععععععععع!!!

  
نویسنده : آنا ; ساعت ٢:۳۱ ‎ب.ظ روز شنبه ٢ تیر ۱۳۸٦
تگ ها :