آناپورنا

وسیع باش..... و تنها..... و سربه زیر ..... و سخت

عقابها
نویسنده : آنا - ساعت ٩:٥۳ ‎ق.ظ روز یکشنبه ٢۸ فروردین ۱۳٩٠
 

بهتر است از زبان خود سد-م-مد عقابها را بشناسیم:

"سد-م-مد گمان میبرد اگر بتوانیم نقدهای دقیق و به دور از مغالطه داشته باشیم یک گام رو به جلو حرکت کرده ایم.در همین راستا سلسله متن های عقاب ها قصد دارد با نگاهی تیزبینانه و به دور از کینه های شخصی خودآگاه یا ناخودآگاه خود،بعضی از متون کوهنویسان را به نقد بنشیند. خلا جدی در عرصه استدلال در متون بعضی از دوستان که بعضن اسم نقد بر آن گذاشته می شود، اشتباهات ساختاری در نحوه استدلال و بعضن مغالطات اساسی که در گاهی موارد مورد استقبال دیگران نیز واقع می شود ما را بر آن داشته که در حد امکان با عقابها نگاهی ژرف به  اینگونه مطالب بپردازیم"

برای سد-م-مد عزیز و دوستانش آرزوی موفقیت داریم.

..

..

..........

پی نوشت: ٣٠فروردین آخرین فرصت ارسال پیشنهاد میزبانی صعود اهل قلم می باشد. روز اول اردیبهشت تمامی پیشنهادات در وبلاگ رسمی صعود قلم منتشر خواهد شد.


 
 
به نام خالق کوه ها
نویسنده : آنا - ساعت ۸:٥۳ ‎ق.ظ روز یکشنبه ٢۱ فروردین ۱۳٩٠
 

سلام. بعد از مدتی دوری ازدنیای مجازی این اولین نوشته من در سال جدید است. همین یک ماه پیش وبلاگم وارد شش سالگی شد و من همچنان می نویسم. وبلاگ بهانه خوبی بود تا دوستان تازه ای پیدا کنم. امیدوارم در سال جاری بتوانم با نوشتن مطالب بهتر در رابطه با کوه و کوهنوردی همچنان شما را همراه خودم داشته باشم. برای همه شما خوانندگان و دوستان عزیز  روزهای خوش و پر برکت را آرزو می کنم.

اولین کوهنوردی من در سال نود با یک برنامه فنی شروع شد. دیواره شروین از مسیر گروه تهران. تقریبا غربی ترین مسیر دیواره با پنج طول طناب و یک کلاهک نسبتا مشکل!!  ای کاش مَـثل "سالی که نکوست از بهارش پیداست" در مورد من صادق باشه و امسال بتونم تا حد زیادی به خواسته های کوهنوردیم نزدیک تر بشم. امیدوارم موانع و عوامل منفی فعلا منو با خودم تنها بگذارن تا به هدف های امسال! برسم....

(عکس ها در ادامه مطلب)