آناپورنا

وسیع باش..... و تنها..... و سربه زیر ..... و سخت

صعود قلم یازدهم

 

سلام به دوستان و همراهان

قبل از هرچیز سال نو رو  تبریک میگم و آرزوی  سالی خوش با صعودهای زیبا و خاطره های قشنگ  براتون دارم.

یادمه به رسم پایان هرسال  پستی مینوشتم از سالی که گذشت. از کارهایی کردم و برنامه های که به سرانجام نرسوندم و از آرزوهای سال بعدم.. اما متاسفانه امسال در نوشتن سستی کردم.  این تلگرام خانمانسوز، که بلای جان همه شده دامن مارو هم گرفته و منم مثل بقیه  یار بی وفای وبلاگستان شدم.

نمیدونم با وجود این شبکه های مجازی پر جاذبه و در عین حال پر خطر، دیگر کسی به سراغ وبلاگ ها و فضای دوستانه و آرامش میره یا نه.  نمیدونم دیگه خواننده ای و گوش شنوایی هست یا نه. ولی اینو مطمئنم دیگه شرایط هیچوقت به وضع سابق بر نمیگرده و وبلاگ هم مثل باقی تکنولوژی های بشر، تاریخ مصرفی داره و روزی کنار گذاشته میشه. هم خودش و هم محصولات و فرزندانش. مثل صعود قلم که از ریشه وبلاگ ساخته شد. صعود قلمی که مقدمه دوستیهای باشکوه  و آشنایی خیلی ها رو فراهم کرد و البته متاسفانه باعث کدورتها و ناراحتی هایی هم شد.
اما در دریای پر تلاطم  جامعه مجازی کوهنوردی زورق صعود قلم، هر چند که سال به سال باریک تر شده و ممکنه نفس های آخرش باشه ، اما همچنان به آرامی داره راه خودش رو میره.  شاید با تغییر رویه بتونه باز هم  در بین کوهنویسان و کوهنوردان مقبولیت پیدا کنه. چون صعود قلم، چیزی نیست جز  دورهمی سالانه کوهنویسان و تا وقتی کوه ها و کوهنوردان هستند ، کوهنویسی هم تعطیل بردار نیست. حالا چه در کتابها و مجله ها و چه در وبلاگها و جوامع مجازی دیگه.  باید فکر کرد و درباره اش حرف زد .

برگزاری یازدهمین  صعود قلم رو به فال نیک میگیرم و به رسم قانونی که در رای گیری انتخاب برنامه وجود داره رای خودم رو اینجا هم مجددا بیان میکنم.

رای من: ارتفاعات آبگرم خلیل آباد

به میزبانی دوست بسیار عزیز و گرامی آقای صلاحی (وبلاگ مهتاب کوه)  یار باوفای صعود قلم. مردی که تقریبا از اولین صعودهای قلم تا به حال رد پای مهربانی اش همه جا بوده است. مردی ارزشمند با فعالیت های انسان دوستانه و خیرخواهانه ، کوهنوردی متواضع و خوش فکر.

با تمام وجود امیدوارم این برنامه انتخاب بشه و امیدوارم همه شما عزیزان رو در این برنامه ببینم.

 

لطفا در رای گیری شرکت کنید : لینک رای گیری

  
نویسنده : آنا ; ساعت ۱۱:٠٧ ‎ب.ظ روز سه‌شنبه ۱٧ فروردین ۱۳٩٥
تگ ها :