آناپورنا

وسیع باش..... و تنها..... و سربه زیر ..... و سخت

اخبار تیم نوشاخ 89

.....

....

وبلاگ آناپورنا این موفقیت را به اعضای تیم، علی الخصوص امین عزیز  تبریک میگوید.

 به امید موفقیت های بیشتر

.............................................................................................................

یکشنبه ٧شهریور٨٩ (صعود به قله):

 امین طی تماس اس ام اس خبر موفقیت تیم  را داد. در متن پیام آمده است: «سلام . بعد از 17 روز تلاش سخت یکشنبه هفتم شهریور ساعت ٤:30 عصر نوشاخ زیر پای ایرانیان قرارگرفت. تبریک به همه»هورا

 قلب

 ............

 چهارشنبه ٣شهریور٨٩:

 اعضای تیم به دلیل شرایط بد آب و هوایی حاکم در منطقه در تلاش قبلی (چهارشنبه 3/6) کمپ سه را برای صعود به قله ترک نکردند و به بیس کمپ بازگشتند. این تیم در تلاشی مجدد ، امروز (شنبه ۶/۶/۸۹ ) مجددا راهی کمپ ۳ شدند تا به یاری خدا در صورت مساعد بودن هوا فردا تلاششان را برای صعود به قله از سر گیرند.حال عمومی تمامی نفرات تیم خوب گزارش شده است.

........... 

سه شنبه ٢ شهریور٨٩:

 اعضای تیم  موفق شدند کمپ سوم خود را نیز برپا کنند.  وضعیت عمومی همه ی اعضای تیم خوب است و در صورت شرایط مساعد هوا، به زودی راهی قله می شوند.

 ...............

 پنجشنبه٢٨مرداد٨٩:

  تیم پس از لمس و برپایی کمپ ۲ قله ی «نوشاخ»، به کمپ اصلی بازگشته اند. اعضای تیم هم اکنون در سلامتی کامل در کمپ اصلی استراحت می کنند و منتظر شرایط مساعد برای ادامه ی پیشروی هستند.

 ..........

سه شنبه٢٦ مرداد٨٩:

از تیم نوشاخ خبری نیست. تماس ها ناموفق است!ناراحت

 ..........

یکشنبه ٢٤مرداد٨٩:

اعضای تیم امروز موفق شدند کمپ اول خود را در ارتفاع 5500 متری برپا کنند و سپس به کمپ اصلی بازگردند. آنان که در وضعیت عمومی خوبی هستند، قرار است فردا را در کمپ اصلی به استراحت بپردازند.

........... 

شنبه ٢٣مرداد٨٩:

امروز (روز استراحت) هوای بیس کمپ نسبتا خوب گزارش شده و به امید خدا فردا به سوی کمپ یک حرکت خواهند کرد

...........

جمعه ٢٢مرداد ٨٩:

پس از سه روز پیاده روی امروز تیم شش نفره ایرانی به بیس کمپ نوشاخ رسید.  در حال حاضر هوای بیس کمپ نامساعد گزارش شده است. فردا روز استراحت خواهد بود و پس فردا به شرط هوای خوب تیم جهت برقراری کمپ یک حرکت خواهد کرد.

............. 

چهارشنبه ٢٠ مرداد ٨٩ (شب) :

امروز اولین روز ترکینگ بود. در حال حاضر در محل شبمانی اول هستند و حال همگی خوب است.

 .............

چهارشنبه ٢٠مرداد ٨٩ (صبح) :

امین طی تماس تلفنی اعلام کرد که اعضای تیم به رغم جاری شدن سیل و مسدود بودن مسیر در برخی قسمت های جاده، در حال حاضر در روستای قاضی ده هستند و امروز قصد دارند مسیر ترکینگ به بیس کمپ رو شروع کنند که بین دو تا سه روز طول خواهد کشید. 

............... 

شنبه ١۶ مرداد ٨٩:

این تیم در روز شنبه درکابل مجوز های لازم برای صعود را بدست آورده و شب گذشته کابل را به مقصد فیض آباد ترک کردند و هم اکنون در ایالت دوشی حضور دارند. از فیض آباد تا قاضی ده یک روز و از آنجا تا بیس کمپ با توجه به شرایط آب و هوا  ٢ روز مسیر تراکینگ است که مجموعا سه روز طول میکشد.

...............

جمعه ١۵ مرداد ٨٩:

bgden265svdi4en0b9.jpg

اعضای تیم شهرستان گرگان راآقایان : ایرج طاهری - حسین اصغری - غلام نودهی و محمد رفیعی تشکیل می دهند.این تیم به همراه امین معین از همدان و حمید سنجری از تهران ساعت 8 صبح روز جمعه ازفرودگاه بین المللی شهید هاشمی نژاد مشهد ، ایران را به مقصد افغانستان و شهر کابل ترک کردند.

..................

دوشنبه ١١ مرداد ٨٩ :

این تیم شش نفره از تهران همدان و گرگان جمعه ١۵ مرداد عازم افغانستان جهت صعود به قله دشوار نوشاخ خواهد شد. با آرزوی سلامتی و موفقیت برای تک تک این دوستان خصوصا همنورد و وبلاگنویس خوبمان امین معین که در برنامه صعود قلم در خدمتشون بودیم و زحمت فراوانی برای بهتر اجرا شدن برنامه کشیدند.

 

+