آناپورنا

وسیع باش..... و تنها..... و سربه زیر ..... و سخت

مديريت گروه های پرشين بلاگ - شاخه کوهنوردی
نویسنده : آنا - ساعت ۳:۱٩ ‎ب.ظ روز یکشنبه ۱۸ شهریور ۱۳۸٦
 

با سلام خدمت دوستان و همراهان عزیز

هجده ماه از ظهور آناپورنا ی کوچک در میان شما بزرگان میگذرد و در این مدت چه مطالب ارزشمندی از شما که یاد نگرفتم و چه تجربیات گرانبهایی که کسب نکردم. وبلاگنویسی و به دنبال آن وب خوانی اطلاعات کوهنوردیم را چندین برابر کرد و همه آن را مدیون این تکنولوژی پیشرفته بشری میدانم و کوه نویسانی که اطلاعاتی از قبیل عکس ها گزارشها نقد ها و نظراتشان را در این دنیای مجازی منتشر میکردند..  به نظر من اینترنت محیط و بستر بسیار مناسبی جهت شناخت بیشتر دنیای کوهنوردی ایجاد کرده است و وبلاگها بیشترین سهم را در این گسترش اطلاعات دارند. به طبع مدیریت و راهبری و در دسترس بودن لینک وبلاگها و سایت های مرتبط جهت دسترسی سریع تر و آسانتر ضروری به نظر میرسد.

طرح نوین پرشین بلاگ برای فهرست بندی بر اساس موضوع گام مهمی در جهت  هر چه کاربردی تر شدن صفحات فارسی و سهولت استفاده از آنها توسط کاربران دارد.

این وبلاگ در ابتدای امر سعی دارد با گردآوری کلیه لینک های مرتبط با کوهنوردی مجموعه ای کاربردی و مفید برای کاربران عزیز فراهم کند.

این مجموعه مختص به وبلاگهای پرشین بلاگ نبوده و کلیه وبلاگها و سایت های کوهنوردی را شامل میشود.

در این رابطه جلسه دوستانه ای چهارشنبه در جشنواره ی تسما ( تولید و ساماندهی محتوای الکترونیکی ایران) با حضور مدیران ارشد پرشین بلاگ آقای دکتر بوترابی و آقای عزیزی خانم پولاد زاده و سایر دوستان برگزار شد و قرار بر این شد که گروه مدیریت کوهنوردی فعالیت خود را در این وبلاگ آغاز کرده تا در آینده ای نزدیک به وبلاگی مستقل انتقال پیدا کند.

از کلیه دوستان برای تسریع در انجام این کار تقاضای همکاری و مساعدت دارم و خوشحال خواهم شد از نظرات و پیشنهادات عزیزان بهره مند شوم.

با تشکر آنا فراهانی