آناپورنا

وسیع باش..... و تنها..... و سربه زیر ..... و سخت

جشن برترین بانوان وبلاگنویس
نویسنده : آنا - ساعت ٩:٠٠ ‎ق.ظ روز سه‌شنبه ٢۳ مهر ۱۳۸٧
 

یکشنبه بیست و یکم مهر ماه٬ جشن بانوان برتر وبلاگستان در تالار فردوسی دانشکده ادبیات و علوم انسانی دانشگاه تهران برگزار شد.
حدود چهارصد و پنجاه وبلاگنویس از سراسر کشور گرد هم آمدند تا از یکصد بانوی وبلاگنویس برتر و منتخب نظرسنجی از 8521 کاربر اینترنتی تقدیر کنند.
به همه ی برگزیدگان، تقدیرنامه ای از سوی گروه سایتهای پرشین بلاگ اعطا و از بیست و پنج وبلاگنویس در سه نوبت به روی صحنه دعوت شدند و جوایز خود را از هنرمندان حاضر در جشن: بهاره رهنما، منیژه حکمت، نازنین احمدی، فرزاد حسنی و مدیر مسئول هفته نامه محبوب چلچراغ دریافت کردند.
روابط عمومی پرشین بلاگ از میان یکصد بانوی وبلاگنویس برتر، ده وبلاگ برتر از نظر محتوایی به انتخاب داوران معرفی شدند.
گزارش تصویری از برگزاری مراسم معرفی بهترین وبلاگ های  بانوان


وبلاگ آناپورنا تنها وبلاگ کوهنوردی رتبه سی و نهم را در بین کل سرویس های وبلاگی و رتبه شانزدهم را در بین وبلاگ های پرشین بلاگ کسب کرد.

 


از خانم پولاد زاده و همکارانشان به خاطر زحماتی که برای این جشن و برای تهیه سرویس برنامه صعود کوهنوردان وبلاگ نویس (صعود قلم) کشیدند  تشکر میکنم. هر چند شهرداری و ارشاد هیچ کمکی به ما نکردند و در نهایت بعد از دو هفته پاس کاری بین ادارات فهمیدیم که از این طریق نمیشه کاری انجام داد. .....

از همه عزیزانی که منتظر این برنامه بودن عذر خواهی میکنم. اما اگر دوستانی قصد و توانایی اجرای آنرا داشتند با کمال میل استقبال و در صعود شرکت خواهم کرد.

 

 

 

 

 

 

 

 

.