آناپورنا

وسیع باش..... و تنها..... و سربه زیر ..... و سخت

تیم بانوان جیاجی خانگ را صعود کرد
نویسنده : آنا - ساعت ٦:٠٦ ‎ب.ظ روز جمعه ۳ آبان ۱۳۸٧
 

 

 

یکشنبه, 05 October 2008 10:22

 
دوشنبه, 13 October 2008 14:29

به گزارش روابط عمومی فدراسیون کوه نوردی و صعود های ورزشی ؛ تیم ملی کوه نوردی بانوان کشورمان که به منظور صعود به قله ی جیاجی کانگ به ارتفاع ۷۰۵۸ متر به منطقه اعزام شده است فردا در کمپ اصلی مستقر خواهند شد.
شایان ذکر است تمامی اعضای تیم در سلامتی کامل به سر می برند.
همچنین تیم ملی امید نیز که به قصد صعود قله ی تیلوچوپیک به ارتفاع  ۷۱۳۴متر در منطقه به سر می برد در حال حاضر در راه رسیدن به کمپ اصلی هستند...  شایان ذکر است تمامی اعضای هر دو تیم در سلامتی کامل به سر می برند.

شنبه, 18 October 2008 17:35
به گزارش روابط عمومی فدراسیون کوه نوردی و صعود های ورزشی ؛ صبح امروز تیم ملی بانوان موفق شدند کمپ اول را در ارتفاع 5800 متری قله ی جیاجی کانگ برپا کنند . این تیم امشب را در کمپ اول سپری می کنند و قرار است فردا برای لمس کمپ 2 به ارتفاع 6100 متری عزیمت کنند و انتظار می رود روز دوشنبه ی هفته‌ی جاری این تیم به منظور صعود قله حرکت خود را از کمپ اصلی آغاز کنند. شایان ذکر است تیم ملی امید نیز در کمپ اصلی مستقراست و تمام نفرات دو تیم در سلامتی کامل به سر می برند.

چهارشنبه, 22 October 2008 18:13

به گزارش روابط عمومی فدراسیون کوه نوردی و به نقل از پوریا پرچمی سرپرست تیم ملی بانوان اعزامی به قله ی جیاجی کانگ ، اعضای این تیم در مسیر صعود به قله امروز در کمپ 3 به ارتفاع 6400 متر مستقر شدند  و فردا.. برای صعود قله تلاش خواهند کرد.

...

پنجشنبه ٢٣ 

به گزارش آناپورنا و به نقل از خواهر فرشته تیم توانست قله را با موفقیت صعود کند.

تبریک به صعود کنندگان این تیم و جامعه کوهنوردی کشور!!