آناپورنا

وسیع باش..... و تنها..... و سربه زیر ..... و سخت

لینک های جدید
نویسنده : آنا - ساعت ٤:۱٥ ‎ب.ظ روز سه‌شنبه ۱ بهمن ۱۳۸٧
 

طی یکی دو روز گذشته حدود سی لینک جدید از وبلاگهای کوهنوردی به لیست پیوندها  اضافه شده است و تصمیم دارم لینک و آدرس فروشگاه ها نمایندگی محصولات و لوازم کوهنوردی و سایت های معتبر خارجی کوهنوردی و سنگنوردی را نیز به تدریج در این وبلاگ گردآوری کنم که مطابق لینک های پیشین بر اساس حروف الفبا سورت شوند تا جستجوی آنها راحتتر باشد. از دوستان عزیز هم خواهش میکنم در معرفی لینک های مفید و جدید و پیشنهادات دیگر مرا یاری کنند.

برای پویایی و بهینه کردن استفاده ازلینک ها تصمیم گرفتم لینک وبلاگهایی که حدود یکسال از تاریخ آخرین آپدیت شان میگذرد موقتا از لیست پیوند ها حذف کرده و اگر آن وبلاگ یا سایت فعال شود دوباره در لیست قرار خواهد گرفت.

به همین منظور لینک های زیر موقتا حذف میشوند:

آزادکوه (سوسن رئیسی)
اسطوره آزادی
جان باختگان پراو
داغلار
کوه (مجتبی مروج)

لوتسه (فرشته خادمی)
یاران کوه  (احسان ذکاوتی)
گروه کوهنوردی البرز پاجی
گروه کوهنوردی البرز رشت
گروه کوهنوردی البرز آزادشهر

......

کوهنورد کوچولو

در بین وبلاگهای تازه معرفی شده یکی از وبلاگها برایم جالب بود. وبلاگ خاطرات کودکی کوهنورد دختری که دورادور باهاش آشنا هستم و به گفته نزدیکانش از هوش سرشاری برخوردار است و خوشبختانه به کوهنوردی هم علاقه زیادی دارد. ستاره کوچولو رو میشه کوچکترین کوه نویس جمع ما به حساب آورد. براش آرزوی موفقیت دارم. امیدوارم با همین درایت و پشتکار و علاقه کوهنوردی رو ادامه بده همینطور وبلاگنویسی رو.
لبخند