آناپورنا

وسیع باش..... و تنها..... و سربه زیر ..... و سخت

صعودهای یادبود "ساجده "
نویسنده : آنا - ساعت ۳:٠٦ ‎ب.ظ روز یکشنبه ٧ تیر ۱۳۸۸
 

مدت زیادی نیست که از تراژدی تلخ دماوند میگذره. کم کم دارم باور میکنم که ساجده از بینمون رفته. وقتی نه پی ام هامو جواب میده نه تلفن هامو ... . فضای داغ انتخابات  منو از پرداختن بیشتر به اون حادثه دور کرد. اینروزهای لعنتی یادش میکنم اگه اینجا بود چه رنگی بود؟ سبز سفید قرمز یا همون نارنجی پرتقالی؟! گاهی فکر میکنم اصلا خوش بحالش که نیست و این روزها رو نمیبینه!!!

...

دوستان زیادی مایلند به یادبود این عزیزان برنامه ای اجرا بشه. مرتضی صالحی و تازه کار  و سونیا خیلی دارن برای اجرای یک صعود قلم زحمت میکشن و امیدوارم وبلاگنویسان شرکت کنند. اما برای هرچه بهتر اجرا شدنش نیاز به کمک همفکری شما دارن. از اسپانسر گرفته تا مشورت برای تعیین محل برنامه. حتما کمکشون کنید. ولی در این بین برنامه های یادبود پراکنده ای بصورت شخصی اجرا شده که جا داره از ایشان تشکر کنیم که توی برنامه شون به یاد ساجده ی عزیز بودند:

١- با حضور نه نفر از کوهنوردان شرکت سرزمین خورشید و هیات کوهنوردی استان تهران و گروه کوهنوردی پارس خودرو (گروه اعزامی به موستاق آتا ی چین) در تاریخ ۵/۴/٨٨  تلاشی بر مسیر شمالی دماوند اجرا گردید به گرامیداشت یاد و خاطره ی  جان باختگان استان هرمزگان: ساجده کشمیری فرخنده معماری و حمید ترابی.


فرستنده عکس: آقای جعفر ناصری

٢- آقای وحید بیگی به یاد ساجده و همراهانش روز پنجشنبه صعودی به سنبران اشترانکوه داشته است. گزارش برنامه اش را اینجا بخوانید. ضمنا صعود به قله شهباز بلندترین قله استان مرکزی نیز به یاد فرخنده معماری انجام داده است که گزارش شهباز  هم اینجا.

٣- آقای احسان سالاروند نیز با صعود به کل جنون یاد کوهنوردان هرمزگانی را گرامی داشتند. گزارش احسان اینجا.

 

۴- آقای یوسفی (وبلاگ صدای کوهستان) آقایان محسنی و راوند خردادماه سال جاری به یاد ساجده کشمیری و همراهانش صعودی به قله سبلان داشتند. گزارش صعود اینجا

...

...

اگر برنامه ای از این دست اجرا شده  اطلاع دهید تا در این پست قرار گیرد 

..