آناپورنا

وسیع باش..... و تنها..... و سربه زیر ..... و سخت

چهارمین صعود قلم
نویسنده : آنا - ساعت ٤:٤٦ ‎ب.ظ روز دوشنبه ۱٢ امرداد ۱۳۸۸
 

چهارمین صعود قلم ٨ و ٩ مرداد ماه سالجاری در بینالود مشهد برگزار شد. این برنامه به همت دوستان خوب مشهدی و تلاش ارزنده  آقای صالحی به اجرا در آمد. جا دارد از زحمات ایشان قدردانی کنیم و امیدواریم این صعود همچنان با حضور پررنگ تر وبلاگنویسان سال آینده ادامه داشته باشد. و به عنوان یک پیشنهاد فکر میکنم این همایشات اگر هدفمند باشد و به مسائل مشکلات و اتفاقات کلی و جزئی کوهنوردی پرداخته شود به پربار تر کردن و تمایل وبلاگنویسان به شرکت در این برنامه ها کمک زیادی خواهد کرد.

.

 

گزارشی از صعود قلم را با نگارش آقای ستوده در وبلاگش میخوانیم:

چهارمین صعود قلم با تمام بحث و نظرات و گفته و شنیده های بسیار به همت مرتضی صالحی فرد در تاریخهای ۸و ۹ مرداد ماه در منطقه بینالود انجام شد . حرکت مثبتی که جمع صیمیمی تعدادی از وبلاگ نویسان کوهنورد را گرد هم آورد . این خود حرکتی ارزشی و قابل احترام است .

     جلسه معارفه و بحث های اجرایی برنامه  روز پنجشنبه 8 مرداد 88 در سالن باشگاه آزادگان مشهد آغاز شد جایی که مسئولین باشگاه با رویی خوش و مهربانانه پذیرای میهمانان صعود قلم بودند ، واقعاً جامعه کوهنوردی باید به داشتن چنین سرمایه های انسانی بر خود ببالد هر یک با لبخند بر لب از خراسان و زائران امام رضا(ع) و کوه های این خطه مقدس گفتند از بینالود گفتند و ابهت آن و از شیر باد و مسیرهای دسترسی به هریک از آنها سخن به میان آمد .  ادامه...

.....