آناپورنا

وسیع باش..... و تنها..... و سربه زیر ..... و سخت

چند تا خبر خوب و بد
نویسنده : آنا - ساعت ۱٠:۱۸ ‎ق.ظ روز شنبه ٢٤ امرداد ۱۳۸۸
 

اول از خوب ها شروع میکنم:

١- وبلاگ تهرانکوه بالاخره و بعد از مدتها آپدیت شد.  این طور که پیداست خود آقای عزیزالهی دوباره میخواد برگرده بین وبلاگنویسها. هنوز نیومده بازگشتشونو تبریک میگیم. (میگیم تا شرمنده بشه و بیاد!)  فعلا باید منتظر بود و دید!

٢- دیروز در بارگاه سوم دماوند مراسم ازدواج یه زوج  کوهنورد برگزار شد. خطبه ی عقد رو هم  قرار بود سر قله بخونند  ولی مثل اینکه به قله نرسیدند و به همون بارگاه اکتفا کردند! یادمه دو سه سال پیش هم مراسم ازدواجی روی قله علم کوه برگزار شده بود اما دماوند رو نشنیده بودیم.  زوج های کوهنورد خوش ذوق برای ثبت بلندترین ازدواج ایرانی هنوز فرصت دارید!!

 و اما خبرهای بد:

١- متوجه شدیم متاسفانه یکی از کوهنوردان  چهارشنبه گذشته بعد از یک صعود سرعتی به قله دماوند در بازگشت دچار ایست قلبی شده و جان باخت. اطلاعات دقیقتری ندارم هنوز! فکر کنم باید چوب خط رو آپدیتش کنم!!

٢- باز هم توی دماوند: یکی از خانم های اعضای باشگاه دماوند با مشکلی که براش بوجود میاد از صعود باز میمونه و با هلی کوپتر برمیگردوننش. همون موقع یه آقا که از قله برمیگشته دچار حادثه میشه و پاش میشکنه اما مثل اون خانومه خوش شانس نبوده و با قاطر میاد پایین !!!

...........

آقای برج مراقبت کجایید؟

....