آناپورنا

وسیع باش..... و تنها..... و سربه زیر ..... و سخت

سخنی با یک دوست
نویسنده : آنا - ساعت ۱:۱٤ ‎ب.ظ روز دوشنبه ۱٥ شهریور ۱۳۸٩
 

 

دیروز که اس ام است رسید اول متوجه منظورت نشدم. بعد که فهمیدم چه اتفاقی برایت افتاده دوباره خواندمش. با اینکه امید در آن موج میزد اما دلم گرفت.

 

تو گفتی:

"و آنگاه که باید کوتاه شدن سقف آرزو ها را پذیرفت داشته هایت ارزشمندتر میشود!"

و من میگویم:

دوست عزیزم آرزوهای بزرگت را پاس میدارم و با توجه به شناختی که از تو به عنوان یک انسان سخت کوش و بااراده دارم پذیرفتن این اینکه سقف آرزوهایت کوتاه شده دشوار است

هرگز نباید به هیچ کسی خصوصا هویت ذهنی خودت اجازه دهی سقف و تعداد آرزوهایت را کم کند و روی آن محدودیت بگذارد

تو تا قبل از فرا رسیدن روز حسرت فرصت داری بزرگترین آرزوهای زندگی را به وجود خود راه دهی حتی اگر کیلومترها بالاتر از تو باشد

 پس تا میتوانی آرزو کن! دوست من! رویاهایت را با حقیقت زندگی گره بزن و بدان هرگز در طوفان حوادث زندگی تنهایت نخواهم گذاشت و برای رهایی و اوج به سوی آن آرزوها  پر پروازت خواهم بود.

برایت آرزوی سلامتی دارم!

و روزهای روشن آبی!

 

.......

......

.

....

..

..................................................................................

پی نوشت:

جمعه ساعت ١ نصفه شب فرودگاه مهرآباد به استقبال فاتحان نوشاخ رفتیم. تا اومدم خونه خواستم اولین نفر عکساشو بزارم که فهمیدم اکانتم تموم شده از فرداش هم که خودتون میدونید پرشین بلاگ بالا نمی اومد! و داشتم متهم میشدم به کم کاری و بدجنسی!  خلاصه امین معین و حمید سنجری با موفقیت از برنامه به تهران بازگشتند. بازم بهشون تبریکم میگم و در اولین فرصت عکس های استقبال رو در صفحه اخبار تیم نوشاخ٨٩ منتشر میکنم.

دیشب برای خودم کتابخونه کوچیکی درست کردم. وای که چقدر کتاب نخونده دارم. میدونم یکی که منو خوب میشناسه الان داره بهم میخنده و میگه زرشککک!! اما باور کن که دیگه این دفعه جدیه! با کتاب" جاناتان مرغ دریایی- نوشته ریچارد باخ" شروع کردم. دیشب تقریبا نصفشو خوندم. در عین سادگی انگیزه های خفته و خاک گرفته وجود آدم رو بیدار میکنه. روح آزاد کمال گرایی  شکستن محدودیت ها و بالا بردن کیفیت زندگی اصلیترین پیام این کتابه.

"چون خورشید باش که اگر خواستی بر کسی نتابی نتوانی.."  پیام بالای وبلاگ به پیشنهاد دایی عزیزالهی عوض شد.لبخند