آناپورنا

وسیع باش..... و تنها..... و سربه زیر ..... و سخت

آقای رسولی نژاد معاون وزارت ورزش و جوانان
نویسنده : آنا - ساعت ۱٠:۱٧ ‎ق.ظ روز یکشنبه ٦ شهریور ۱۳٩٠
 

 

این داستان ادغام وزارت خونه ها و جنجال های ناشی از اون هم حکایتی شده برای خودش.  سرنوشت و زندگی هزاران کارمند به این بازی های سیاسی گره خورده و الان خیلی ها در بلاتکلیفی به سر میبرند. چند وقت پیش دکتر عباسی وزیر ما هم رفت و ما با دو تا سیستم  دیگه ادغام شدیم تا یک وزارتخونه بزرگ و بی در و پیکر ایجاد بشه  به نام  وزارت تعاون،کارو رفاه اجتماعی. خدا به آقای شیخ الاسلام صبر بده !

در حالیکه که همه امیدوار بودند از چهارتا معاون دکتر عباسی، آقای رسولی نژاد همچنان در پیکره تعاون باقی بمونه ، دیروز تو سالن همایش اداره مراسم تودیع  ایشون برگزار شد. همه با دسته گل و هدیه برای بدرقه اش آمده بودند. آقای رسولی نژاد به سمت معاون امور مجلس، حقوقی و امور استانهای وزارت ورزش و جوانان منصوب شد.

آقای رسولی نژاد در اداره تنها کسی بود که از برنامه های کوهنوردی من حمایت میکرد و دید روشنی نسبت به ورزش بانوان داشت. همه از رفتن ایشون ناراحت شدند. اما از اونجایی که من خودمو متعلق به جامعه ورزشی میدونم رفتن  دکتر عباسی (که در محافل دولتی به وزیر فرزانه شهرت دارند) و به دنبال آن دکتر رسولی نژاد (که محبوب همه کارمندان بود) به وزارت ورزش و جوانان را به فال نیک میگیرم  و از این بابت خوشحالم. از سوابق آقای رسولی نژاد در زمینه ورزش میتوان به عضو فراکسیون ورزش و کمیته فوتبال ، عضو هیات ریسه فدراسیون ژیمناستیک۷۳-۷۶ و نایب رییس اسبق هیات مدیره باشگاه استقلال اشاره کرد. برای این دو استاد و سایر دست اندرکاران آینده عرصه ورزش آرزوی موفقیت دارم.

. . .

. . .

پی نوشت:

پنجشنبه شب در سالن آمفی تاتر فرهنگسرای تامین مراسم بزرگداشت لیلا اسفندیاری برگزار شد. گزارشی از این مراسم به همراه عکس را در وبلاگ همطناب من ببینید.