آناپورنا

وسیع باش..... و تنها..... و سربه زیر ..... و سخت

مدیریت ناکارآمد 5
نویسنده : آنا - ساعت ۳:٠٩ ‎ب.ظ روز یکشنبه ۱٤ مهر ۱۳٩٢
 


 

فرناز اسماعیل زاده ، تنها نماینده زن سنگنوردی ایران از حضور در مسابقات جهانی کره جنوبی ، تنها به دلیل انصراف سرپرست تیم از همراهی ، و از سوی معاونت امور بانوان وزارت ورزش و جوانان منع شد!!

 

فرناز اسماعیل زاده شاید قربانی این ناکارآمدی ها و تنگ نظری ها شد اما می تواند بهانه ای باشد برای ما که حق از دست رفته ورزشکارانمان را به طرق مختلف مطالبه کنیم. 

حکایت تلخی است. اینکه قرار باشد با هزینه شخصی برای وطنی به میدان بروی و کسب افتخار کنی که قدرت را نمی دانند و تا می توانند مانع تراشی می کنند. 

به نقل از کوه نیوز فرناز در صفحه فیس بوکش نوشت: 

تکرار یک قصه ناتمام ! نمی دونم باید بخندم به حال این مملکت و بی برنامگی های فدراسیون یا بگریم به حال خودم ! 5 روز مانده به اعزام تیم ملی به مسابقات جهانی کره جنوبی ( با هزینه شخصی ) از فدراسیون تماس میگیرند و خیلی راحت اعلام میکنند که خانم اکبر آبادی از وزارت ورزش به شما به عنوان تنها دختر اجازه رفتن نمیدهند! اما آقایون میتوانند بروند ...  چه عدالت بی چون و چرایی !!! خانم سرپرستی که قرار بود بیان بدلیل مشکلات شخصی بلیط خودشون رو کنسل کردند و در این مدت فدراسیون هیچ اطلاعی به بنده نداده ... ای کاش فقط لحظه ای تامل می کردند عواقب روحی و روانی این اقدامات نابهنگام رو برای ورزشکاری که 7 ماه مداوم تمرینات هر روزه ی هدفداری رو دنبال کرده وقت و انرژی و هزینه گذاشته بدون هیچ چشم داشتی از مسولین و این هم نتیجه ... اجازه نمیدهم زحماتم از بین بره. باید به فکر چاره بود و این پایان من نخواهد بود ... 


با این همه بیایید صدای فرناز اسماعیل زاده باشیم. 

(عکس و مطلب از وبلاگ دوست گرامی  :  برج سینا )

 

.......................................................................................

پی نوشت :

خوشبختانه با خبر شدیم مشکل رفع و فرناز اسماعیل زاده به مسابقات جهانی کره اعزام شد.  

 با آرزوی موفقیت برای ایشان.