آناپورنا

وسیع باش..... و تنها..... و سربه زیر ..... و سخت

نظرسنجی اصلاح مرامنامه ی صعود قلم
نویسنده : آنا - ساعت ۸:٥٥ ‎ق.ظ روز شنبه ٩ آذر ۱۳٩٢
 

 

بدینوسیله از کلیه ی اعضای صعود قلم دعوت به عمل می آید تا در نظر سنجی اصلاح پیمان نامه ی صعود قلم شرکت نمایند.

ششمین صعود قلم با میزبانی فواد رضا پور در استان همدان برگزار شد. این برنامه آغاز فصلی نو برای این همایش بود. طبق نظر اکثریت کوهنویسان، برای اجرای منظم و مدیریت منسجم این صعود پیشنهاد تنظیم پیمان نامه صعود قلم داده شد. و با آرای اکثریت کوهنویسان این وظیفه برعهده ی اولین گروه اعضای هیات اجرایی صعود قلم گذاشته شد. بعد از تنظیم پیمان نامه، برای تصویب نهایی به نظرسنجی گذاشته شد.

اما رفته رفته اشکالات این مرام نامه آشکار شد و امروز شاهد این امر هستیم که مرام نامه ی فعلی پاسخگوی مسائل به وجود آمده نیست.  از این رو  از تمامی دوستان کوه نویس دعوت به عمل می آید تا در نظر سنجی اصلاح پیمان نامه صعود قلم شرکت نمایند.

 در صورت تمایل برای اصلاح پیمان نامه ی صعود قلم، رای خود را با ذکر موارد زیر از تاریخ ۹ آذر ماه سال جاری٬ تا پایان روز ۲۹ آذر سال ۱۳۹۲ خورشیدی٬ در قسمت نظرات وبلاگ صعود قلم درج نمایند.

۱-  ذکر نام وبلاگ و نام نویسنده

۲- رای

۳- ذکر شماره ی بندهای پیمان نامه ی صعود قلم، با توضیحات مختصر برای اصلاح

 

لینک پیمان نامه صعود قلم

.

.

.

...............................................................................

وبلاگ صعود قلم  به نسبت گذشته  بیشتر به روز میشود و فعالیت های این تیم مشهود و شفاف تر است.  به دوستان عزیز هیات اجرایی جدید خسته نباشید میگویم. اشاره شد به صعود ششم. به دلایل بسیار صعود قلم ششم آخرین برنامه ای بود که در آن شرکت کردم!!   از هیات اجرایی خواهشمندم از نظرات سازنده و ارزشمند سایر افراد که عضو مجمع عمومی (و به قولی صعود قلمی) نیستند نیز استفاده نماید. بسیار امیدوارم دوستان و همنوردان وبلاگنویس با نظرات خود و هیات اجرایی با پیگیری و تلاش خود گامی موثر در اصلاح برخی موارد مبهم و نقاط تاریک صعود قلم بردارند ...