آناپورنا

وسیع باش..... و تنها..... و سربه زیر ..... و سخت

آغاز رای گیری برای تعیین میزبان نهمین صعود قلم
نویسنده : آنا - ساعت ۱٠:۳٧ ‎ق.ظ روز شنبه ۳ اسفند ۱۳٩٢
 

با تشکر و خسته نباشید به هیئت اجرایی سال92 صعود قلم به استحضار دوستان خوبم میرسانم که رای گیری برای تعیین نهمین برنامه صعود قلم شروع شده و تا پایان اسفند ماه فرصت دارید که در این نظر سنجی شرکت کنید. البته یک سری شرایط و ضوابطی هم باید رعایت بشه که خواهشمندم به این پست سری بزنید و به دقت مطالعه بفرمایید که خدای نکرده حقی ضایع نشود.

خدا را شکر امسال هم مانند سالهای گذشته پیشنهادات میزبانی خوبی داریم که آن را مدیون لطف و محبت بی اندازه دوستان وبلاگنویسمون هستیم. خوشحالم که این اتفاق زیبا هرسال پرشورتر و گسترده تر برگزار میشه. همینکه هنوز برای انتخاب میزبان باید رای گیری انجام بشه یعنی این صعود هنوز جای بزرگی رو در قلب و خاطرمون تسخیر کرده و خیلی از ما دوستیهای امروزمون رو  وامدار اون هستیم.  از همه شما ممنونم...

 

 

پیشنهادات نهمین صعود قلم:

۱- تبریز - قله سبلان، میزبان محمد صدقی ( توضیحات )

۲- خرم آباد - دریاچه گهر، میزبان حامد ماهروبختیاری - هاشم یاراحمدی ( توضیحات )


۲-  قاین - کویر همت آباد، میزبان نرگس شکوفه فر( توضیحات )

. . . .

.

.

با اینکه عاشق کویر و لرستانم و تا حالا هم گهر نرفتم اما دوست دارم  برم سبلان... ضمن اینکه نوبتی هم که باشه نوبت سبلانه و آقای محمد صدقی و دوستانشون چند ساله که دارن توی این فراخوان شرکت میکنند. در صعود قلم ششم هم با اختلاف کمی دوم شدند.. از طرفی امکانات خوبی هم برای ما فراهم کردند که مطمئنا برنامه ریزی و هماهنگی های زیادی رو می طلبه. به خاطر علاقه قلبی به این قله و به احترام این مهمان نوازی و توجهشون به صعود قلم . . . . .  :

من به برنامه سبلان رای میدم.

 

 

(جهت شرکت در نظرسنجی به وبلاگ صعود قلم مراجعه کنید.)