آناپورنا

وسیع باش..... و تنها..... و سربه زیر ..... و سخت

دومین نشست هیئت اجرایی صعود قلم در توچال
نویسنده : آنا - ساعت ٢:٢۳ ‎ب.ظ روز سه‌شنبه ۳٠ اردیبهشت ۱۳٩۳
 


عکسی از اولین صعود قلم - قله توچال - اسفند 85

.

.

پنجشنبه اول خرداد قرار است دومین نشست هیئت اجرایی صعود قلم با حضور وبلاگنویسان و صعود قلمی ها در دربند توچال برگزار شود. امیدوارم دوستانی که علاقمندند و میتوانند یا فکر و ایده ای برای بهتر شدن آن دارند ، و صد البته کسانی که خود را تئوریسین صعود قلم میدانند، کسانی که صعود قلم را بسوی تشکیلاتی شدن هدایت کردند ، کسانی که اساسنامه پیشنهاد دادند ، اساس نامه نوشتند ، هیئت اجرایی ترتیب دادند ، انتقاد کردند، نظر دادند  و ... حتما و حتما در این جلسه شرکت کنند. چون یکروز تحت فشار قرار دادن و روز دیگر رها کردن سیستمی که به دنبال آن گروهی علاقمند را نیز با خود همراه کرده ایم  ، بی احترامی و بی انصافی در حق آنها است.

من چون از اساس با تشکیلاتی شدن ، وضع مقررات و مرزبندی ها مخالف بودم هیچ نظری نمیتوانم در این خصوص داشته باشم.  امیدوارم دوستان ، نیامدن مرا حمل بر  دلیل دیگری نگذارند. 

هرچند با انگیزه ها و ایده هایی که از سال 85 و اولین و دومین فراخوان صعود قلم که در وبلاگم منتشر کردم فاصله زیادی دارد اما همیشه به صعود قلم و اهالی آن علاقمند بوده و هستم و رشد و اقبال آن برایم امیدوار کننده و خوشایند بوده است. 

همواره موفق و سربلند باشید.