آناپورنا

وسیع باش..... و تنها..... و سربه زیر ..... و سخت

اطلاعيه دوم صعود کوهنويسان به توچال
نویسنده : آنا - ساعت ۱۱:٤۱ ‎ق.ظ روز چهارشنبه ۱٦ اسفند ۱۳۸٥
 

.

هم دل ٬ هم گام٬ هم نفس پيش به سوي كوه !!!

دوستان و همنوردان عزيز سلام.

v   پنجشنبه و جمعه اين هفته صعود كوهنوردان تاريانا با همراهي جمعي از دوستان كوهنويس و غير كوهنويس به توچال انجام خواهد شد. از اينكه در اين مدت با كامنتهاي خود مرا مورد لطف قرار داديد ممنون و سپاسگذارم و از برخي دوستان به خاطر تاخير در ارسال اين پست عذر ميخواهم.

v   پنجشنبه صبح ساعت يازده  تيم بزرگ تاريانا به سرپرستي دكتر عباسي از ميدون سربند حركت ميكنه و يك تيم كوچكتر باقي دوستان كه نميتوانند صبح حركت كنند ساعت 6 بعد از ظهر پنجشنبه به اتفاق هم به سمت شيرپلا حركت ميكنيم تا شب را در پناهگاه در كنار دوستان باشيم.

v   دوستاني هم كه نه يازده صبح برايشام مقدور است نه 6 بعد از ظهر و با مسير آشنايي كامل دارند ميتوانند خودشان هر زماني كه امكان دارند حركت كنند. فقط شب شير پلا باشند كه صبح همگي راهي قله شويم.

v   با مسئول شيرپلا صحبت شده و مشكلي از بابت اسكان همنوردان وجود ندارد. فقط لازم به ذكر است كه هزينه خوابگاه نفري 1500 تومان ميباشد.

v   دوستان عزيز توجه داشته باشند ساعت حركت به سوي قله 5 صبح از شيرپلا و لازم است دوستان جهت صبحانه وسايل گرمايي از قبيل  گاز خوراك پزي ( هر چند نفر يكي كافيست) به همراه داشته باشند چون بوفه پناهگاه ساعت 6:30 باز ميشود.

v   جهت اطلاع دوستاني كه سوال كرده بودند باز تاكيد ميكنم كرامپون و كلنگ و يخ شكن و طناب انفرادي لازم نيست. از آوردن اين وسايل خودداري كنيد.

      v  هوا در روز هاي پنجشنبه و جمعه ابري و همراه با بارش ملايم برف است. دما   بين   3- تا 12- و سرعت باد 5 تا 10 كيلومتر در ساعت. يعني يك روز بسيار خوب براي صعود.

 

v      فقط خواهشمندم بار ديگر بطور قطعي آمدن خود را و اينكه با چه گروهي و چه ساعتي اعلام فرماييد.

v      دوستان عزيز ذكر اين موارد فقط به جهت ياد آوري و در حد  معلومات اندك بنده بود. جسارت اين حقير را ببخشيد.

v      منتظر دوستان هستيم.