آناپورنا

وسیع باش..... و تنها..... و سربه زیر ..... و سخت

گزارش صعود وبلاگ نويسان به توچال
نویسنده : آنا - ساعت ٦:۱٧ ‎ب.ظ روز چهارشنبه ٢۳ اسفند ۱۳۸٥
 

سلام.

 بالاخره گزارش صعود آماده شد. خدایی دیگه کم کم داشت کاسه صبرمون لبریز میشد. از متین کاخ ساز عزیز و دایی علی عزیز که بدور از تمام حاشیه ها زحمت این گزارش و کشیدند ممنونم. بچه ها خسته نباشید.  گزارش رو اینجا بخونید

دوست بسیار عزیز دیگرم جناب همنورد !! از پست همدل همگام همنفسی که برای ما در وبلاگ تون گذاشتید بینهایت سپاسگذارم و خصوصا اون  ترانه بی نظیر ای ایران ایران که همیشه از شنیدن و خوندن اون لذت میبرم.....      .. ممنونم!!  اینجا را بخوانید.

........................................................................................

علی قادری کوهنورد خوب اراکی چند وقت پیش دیواره لجور را از مسیر فراز  برای اولین بار انفرادی و زمستانه صعود کرد. به همراه فیلم و عکسی زیبا از لجور که دیدن آن را به همه توصیه میکنم.  علی جان تبریک میگویم و موفقیت های بیشتر و بهتر برایت آرزومندم. کلیک کنید.

.......................................................................................

بازی جدیدی در ادامه بازی یلدا   بازی نوروز  را بچه های خوش ذوق وبلاگنویس باب کردند با عنوان من و دنیای مجازی. و درباره وبلاگ هایی که سر میزنند و مطالبشونو میخونند و نویسنده ی اون وبلاگها نظرشونو گفتند. دست از سر کچل ما برنمیدارند. میتونید پست من و دنیای مجازی ری را رو اینجا و پست احسان و اینجا بخونید. بقیه هم  مثل من تنبل نباشید و زودتر دست به کار بشید و این پست رو تهیه کنید فقط نامردی نکنید ها از آناپورنا فقط تعریف کنید.. ممنون از ری را. 

.......................................................................................

راستی شما برای لحظه سال تحویل چه فکری کردید؟ آرزوهاتونو شمردید؟ چه هدفی برای سال جدید دارید؟  آرزوهای از نوع کوهنوردی  ؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!! البته بهتره آرزوهاتون در حد توانایی هاتون باشه. پارسال من  هدفم این بود که چهارجبهه دماوند و تو یک برنامه صعود کنم!!!  اما  نشد. میدونید. تازه آخر تابستون فهمیدم چه سنگ بزرگی برداشتم. برای همین امسال یکی از اهداف کوهنوردیم صعود دو جبهه در یک روز است فعلا  و یک برون مرزی دیگر.  بقیه اش هم بعدا میگم.

پیشاپیش عید ملی  را به همه ایرانیان تبریک میگویم. امیدوارم سالی پر از موفقیت برای همه هم میهنانم باشد.