باز هم حادثه

بچه های وبلاگنویس در دومین حرکت خودجوش خود دوشنبه عازم منطقه اشترانکوه و دریاچه گهر شدند با شعار :  صعود ایمن  کوه پاک  تفکر گروهی !!

 متن کامل بیانیه این صعود متعاقبا اعلام خواهد شد.طی آخرین تماسی که با استاد مشولی داشتم همگی سالم و سلامت بودند علی قادری هم به همراه تیم وبلاگنویسان قله سنبران را صعود کرده و به دریاچه برگشته اند و قرار است طی یک حرکت نمادین در جهت حفظ محیط زیست کوهستان گروه تاریانا اقدام به جمع آوری زباله از اطراف دریاچه بنماید که کاری بس شایسته و زیباست. به تمام دوستان عزیزم خسته نباشید میگویم.

 شعار این صعود  ؛کوه ایمن؛ به جهت اتفاقات و حوادث ناگواری بود که اخیرا در دنیای کوهنوردی شاهدش بودیم و امیدوار بودیم که دیگر از این دست حوادث برای همنوردان عزیزمان رخ ندهد که با شنیدن خبر فوت یکی از کوهنوردان سقزی در اثر سقوط به یخچال که تاثر و تاسف مان را برانگیخت پی بردیم تا رسیدن به مرحله ای که برنامه های کوهنوردی ما از ضریب ایمنی بالایی برخوردار باشد و تا رسیدن به فرهنگ صحیح صعود فاصله داریم و اشترانکوه باز نشان داد مانند توچال و علم کوه همچنان کانون حوادث مرگبار کوهنوردیست.

با ابزار تاسف و همدردی با دوستان و خانواده این کوهنورد عزیز باز هم بر  ؛صعود ایمن  کوه پاک و تفکر گروهی ؛ تاکید کرده آرزوی سلامتی برای همه کوهنوردان عزیز را داریم.

/ 27 نظر / 13 بازدید
نمایش نظرات قبلی
برج سينا!

به نظرم وقتش رسيده که يه دستی به لينکدونی وبلاگت بکشی. خيلی خيلی شلوغ شده البته ببخشيدا!

مرتضی

سلام. خسته نباشيد نميدونم شما هم گهر رفته بوديد يا نه اما من در اونجا با آقای مشولی آشنا شدم. البته عضو گروه شما نيستم اما اگه اينطور بود خيلی خوشحال ميشدم. من عکسهای منحصر به فردی از طبيعت لرستان دارم که اگه خواستيد توی وبلاگتون بذاريد با کمال ميل ارسال ميکنم از حادثه تلخ سنبران متاسفم. روحش شاد.

مهدی

سلام . درسته من هفته ی قبل گهر بودم . خوشحال ميشم واسه صعود دماوند همراهتون بيام . تاريخ ؟؟؟

مرتضی

از کامنتی که گذاشتين ممنونم. من برای ارسال اون عکسها آماده ام. توی ايميليی که براتون فرستادم توضيحات کاملتر رو دادم. شاد باشيد. مهر افزون.

راز کوه

سلام آقای مشولی استاد چی هستن؟ جدا از احترامی که برای ایشان قائل هستید آیا آقای مشولی استادی در فن خاصی دارن!!!؟

آنا

سلام آوا جان. مشولی از دوستان خوب ما و از اعضای گروه دوست داشتنی تاريانا من که يک بار بيشتر سعادت ديدارشون رو نداشتم ولی شنيدم در موسيقی و خصوصا دف سررشته و تبحر زيادی دارند. در کنار استادی مرام و محبت و صميميت!!

خسرو جمشیدی

سلام ممنون از اينکه به من سر زديد. خيلی دوست داشتم شما رو کهر ببينم قسمت نبود ولی دماوندو بخاطر ديدن شما هم که شده ميام .به دوستان اراکی من سلام منو برسونيد.شادو سربلند باشيد

قاطی

ببين منو ميشناسی ولی بدون خيلی لو ميلو سسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسی ميدونسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسی از يک پسر رهاتر از رها و پرنده توچال.