وبلاگ جدید لیلی و فرشید

این پست رو مینویسم تا هم از بحث  اون چادر ها بیایم بیرون هم یک وبلاگ جدید معرفی کنم که مطمئنم دوستداران طنزکوه منتظرش هستند.

فرشید داودی این اواخر طنزکوه را با کمک لیلی رهنما  مدیریت میکرد که الحق و الانصاف زوج وبلاگی خوبی بودند و باعث شده بود که خوانندگان بیشتری به طنز کوه بیایند.

 اما مدتی پیش مجبور شد وبلاگش رو حذف کنه اما بلافاصله توسط شخصی ناشناس و بیکار!! دوباره شروع به فعالیت کرده است که به هیچ عنوان مورد تایید فرشید نیست.

تعطیلی وبلاگ طنزکوه چه برای ما که خوانندگان همیشگی آن بودیم  و چه برای دنیای کوهنویسی به عنوان مرگ یه تفکر واندیشه ی خاص (هرچند با انتقادهای فراوان) اتفاق ناخوشایندی بود تا اینکه لیلی جان دست به کار شده و وبلاگ جدیدی با عنوان  مکث راه اندازی کرده و قراره پنلوپه و فرشید هم به عنوان نویسنده با ایشون همکاری کنند..

از همین جا به لیلی و فرشید عزیز تبریک میگم و براشون وبلاگ خوب و پرباری آرزو میکنم. امیدوارم این وبلاگ به اندازه قبلی و حتی بیشتر موفق باشه و دیگه نه فیلتر بشه و نه تعطیل.

. . .

پی نوشت:

فرشید! به قول خودت:  نقل مکانکم مقبول. لینکتان را به زودی میچنجانیم.

تا وقت گل نی ...نیشخند

/ 42 نظر / 55 بازدید
نمایش نظرات قبلی
افشین شاهین زاده

خانم فراهانی درود بر شما. خوشحالم از اینکه با شما آشنا شدم و خوشحالتر میشم که همنورد بشیم. سال پر سفری داشته باشید و پیروز باشید

عباس

سلام آنا خانم رقص پرستوهای عاشق

امیرنعمتی

سلام.تولد نو وبلاگ مبارک...امیدوارم بمونن. من هم با معرفی یک وبلاگ عالی بروزم. حتمن اینو به بچه ها معرفی کن...درآینده ازش زیاد خواهیم شنید... مرسی

مرجان

سلام عزیزم....حیف تو نیست دوستهای در پیت رو ذخیره میکنی و حتی دست رنجه می کنی تا وبلاگشونو معرفی کنی؟ کسیکه وبلاگ می نویسه چطور وبلاگ تو رو که دوست مهربونشی نخونده؟ عزیزم من که جمعتونو نمی شناسم وعلاقه من به کوهنوردی صرفا مختص به قسمتیه که به تو و مستان مربوطه"ولی گلم از دوست کوچکت بشنو:حتی اگر خطای کسی رو نا دیده گرفتی...هرگز فراموش نکن![قلب]

محمد

وب خوبی داری تبریک بهم سر بزن نظر یادت نره اگه با تبادل لینک موافقی خبرم کن

afzal

خودت وسایت کیریت

مصطفی فلاح زاده

آرزوی سلامتی برای خودت و خانواده ات محترمت دارم. شادو و پیروز باشید.