جریان شفاف زندگی

 

 

 

 


من آدم ِ فقط خانه نشستن و مهمانی رفتن و خرید کردن نیستم. روحم در نشیب ِ روزمرگی به مرز ِ کسالت می رسد و چشمانم را به روی خوشی های بزرگ و کوچک زندگی می بندد!


من باید با درختان چشم در چشم شوم تا چشمانم همچون کودکی رها، بخندد. باید سنگ ها را لمس کنم تا از مرور غم های این سرزمین دست بردارم. باید گرد و خاک راه های پر پیچ و خم بر سر و روی ام بنشیند تا از کدورت ِ نامردمی ها پاک شوم!

من باید به نقش های ناموزون ِ شاخه های درختان چشم بدوزم تا عشق ام به تمام ِ هستی موزون شود! باید روی برگ های سبز ِ بوته ها دست بکشم تا امید در قلبم از نو بروید!

جریان ِ شفاف ِ رودی باید تا شور ِ دوباره ای، وزش ِ جانبخش نسیمی باید تا طراوت ِ روشن ِ دوباره ای...

.

.

.

. . . . . . . .

دل نوشته ای زیبا از دوست خوبم ((سیمین نوری))     

 

 

/ 7 نظر / 28 بازدید
فریبا معلمی

بسیار دلنوشته زیباییه حرف دل ماست

عزیز حبیبی

سلام خانم فراهانی ممنون از اینکه دیشب همراه با امین به "خانه" آمدید . آمدن شما انگیزه ای شد تا پستی در بیواک بگذارم به نام " جوانان خانه کوهنوردان تهران در اوج" . با گذاشتن آرم خانه کوهنوردان تهران خواسته ام حمایت خانه را از امین اعلام کرده باشم . در پی نوشت نیز این موضوع به شکلی دیگر تکرار شده است . در خصوص کامنتی که در سایت خانه گذاشته اید بازهم پوزش می خواهم . راستش سواد اینترنتی من خیلی کم است و نمی توانم به آن دسترسی پیدا کنم . قرار است دوست دیگری سایت را مدیریت کند . راستی شما را هم مثل امین مغرور یافتم . غرور بد نیست اما اندازه اش مهم است . لوگوی وبلاگ شما که سر به زیر بودن و وسیع بودن را تبلیغ می کند . خب ! کمی هم سربه زیر باشیم . ضرر نمی کنیم . برای شما بهترین ها را آرزو می کنم . در خصوص حاشیه پیش آمده اگر باز هم حرف های مخالف زده شد شما فقط سکوت بفرمایید . با دوستی و احترام

....

خانم فراهانی اینقدر این امین رو تحریک نکن که کارهای ناپخته انجام بده چون این بچه با این کارهاش بیشتر از همه خودش آسیب می بینه مجبورش می کنی پست علیه سرپرست تیم 48 بذاره بعد که میبینه چه کار احمقانه ای کرده پاکش می کنه به قول امیر ناظمی این کارش یه فرار به جلوست

امير بيگدلي

متن زيبايي بود انسان رو به مكان هاي خيال انگيز وبكر ميبره-دم هركس كه اينگونه روياهاي زيبايي داره هميشه گرم