طنز مسی و اسرائیلمن هم مثل هر انسان دیگری از ستمی که این روزها بر مردم بی دفاع فلسطینی میرود ناراحتم. من هم مانند همه مسلمانان از صهیونیسم بیزارم و آرزویم این است که سرانجام از روزگار محو شود. اما این دلیل نمیشود که انصاف را کنار گذاشته و همه یهودی ها را صهیونیست بدانم و به دین موسی اهانت کنم. این دلیل نمیشود از شعار "نه عزه ، نه لبنان" دست بکشم. چون همچنان معتقدم مردم کشورم نیز با مشکلات و ستم های بیشماری مواجه اند که قلب هر ایرانی آزادی خواهی را به درد می آورد. من نیز با کمک به مستضعفان جهان مشکلی ندارم اما نه زمانی که این کمک از سهم مردم مظلوم کشور خودم برداشته شود.

جنگ اخیر فلسطین و اسرائیل در همه طیف ها و جوامع دو دستگی ایجاد کرده که فوتبال هم از آن مستثنی نبوده و برخی با مقاصد کثیف سیاسی خود میخواهند به طرفداری از رونالدو ،  مسی "بهترین بازیکن فوتبال جهان" را تخریب و متهم به طرفداری از اسرائیل کنند.

حتی رونالدو که در پی کسب اعتبار و محبوبیت است، جسارت و گستاخی را به حدی رسانده که گفته : "کافی است به دعوت رئیس جمهوری اسرائیل پاسخ مثبت بدهم. آن وقت هر سال توپ طلا را به من خواهند داد. اما مظلومیت کودک فلسطینی را از دست نمی‌دهم و آن را به رئیس جمهوری اسرائیل نمی‌فروشم." !!

کنار دیوار ندبه رفتن و ادای احترام به یک دین الهی نه جرم است و نه بوی طرفداری از اسرائیل میدهد. در مورد کمک یک میلیون یورویی هم خداروشکر مسی تکذیب کرد و گفت:

"یک روزنامه فرانسوی با نشر اکاذیب مبنی بر کمک یک میلیون یورویی از سوی من به اسراییل به من تهمت زده است و از این روزنامه به دلیل هتک حیثیت، شکایت خواهم کرد."
مسی تصریح کرد: "نمی‌توان با دولتی که کودکان را می‌کشد، همدردی کرد. من هرگز به رژیم صهیونیستی کمک نکرده‌ام و کمک‌های من فقط برای توسعه بیمارستان‌ها، مدارس و مردم فقیر جهان اختصاص دارد. "

/ 12 نظر / 186 بازدید
نمایش نظرات قبلی
...

این پست در حمایت از مردم و کودکان عزه بود یا در حمایت از آقای مسی؟

تاتا

این ... که اعتراض کرده اند این یهودیان که اعراب مسخره می کنندبه اسلام اهانت کنند و هزار تا کلیپ و کاریکاتور درمیارن اشکالی نداره آه ناله می کنند بچه هامون که 7 صبح پا می شن استرس دارند بدجور ظالم هستید. آدم کش هستید دیگه مظلوم نمایی نکنید

فافاشی

میدونی شعار نه غزه نه لبنان مثل چی هست ؟ مثل اینکه من توی کوچمون یه اتفاق خیلی بدی برای همسایه و بچه هاش پیش بیاد و من با اینکه می تونم به انها در حد بضاعتم کمک کنم و التیامی باشم بر درداشون ولی بگم نخیر بچه های خودم مهمترن من باید برای بچه های خودم لپ تاب بخرم براشون موتور بخرم براشون ...چرا پولمو تموم کنم بدرک که بچه های همسایه مشکل دارند بدرک که اونا دارن می میرن بدرک که ... اونوقت سرمو بکنم تو اخور خودم و حتی از در خونه هم بیرون نیام این اسمش دلسنگی نیست اسمش بی رحمی نیست؟

ارشیا

خاک برسر فتنه گرت

مجید

سلام آنا خیلی وقتها سکوت ، بهترین کاره! مخصوصآ مواقعی که میشه پیش بینی کرد با گفتن یه حرف، قراره چه قضاوتهای بیخودی درباره حرفی که زدی بشه.. تو چی گفتی و اینا چی برداشت کردن واقعآ چه بی عقلایی پیدا میشن!

بابک

درود. مردم رنج کشیده فلسطین از یک طرف گیر اسرائیل زیاده خواه و قلدر افتادن و از طرف دیگه عمده عذابی که متحمل میشن به خاطر رهبران بی لیاقت و توهمی است که دارن. رهبران جهادی از قطر و دیگر شیخ نشین ها ویا از پناهگاههای زیرزمینی با گردن های کلفت و لپ های سرخشان بر طبل جنگ میکوبند و مردم بیچاره هم در عمل قربانی میشن. مردم فلسطین باید دولتی منتخب و واقعی و غیر وابسته به روی کار بیارن و مسلما کمک به چنین دولتی ارزشمند و مفید است. درضمن صعود اخیرتان به دماوند رو هم تبریک میگم.

تاتا

نه نظرم به کسی که با ... کامنت گذاشته بود . خیل قر و قاطی نوشتم [نیشخند] آخه خیلی حرصم از یهودیها می گیره یک کشور اشغال کردن بعد می گن این سرزمین برای فرزندان اسحاق نه اسماعیل، منت هم سرشون می ذارن عقیده شونه که فلسطینی ها باید به سوریه لبنان اردن مهاجرت کنن. تک تک فلسیطنی ها هم بمیرند چون عرب اند. مظلوم نمایی هم می کنند. کشت و کشتار می کنند بعدش هم میان می گن ما که کشت و کشتار نکردیم حماس بچه ها رو سپر محافظت کرده ایرانی های عزیز هم میان دقیقاً هم حرفا رو تکرار می کنن. عقیده ام اینه ایرانی ها اگه با اعراب بهتر بودن نگاه نژادپرستانه نداشتن وضعیت منطقه بهتر بود تو فیس بوک یکی از حمایت از اسراییل بنویسه 500 تا لایک می خوره یکی که از حمایت از فلسطین بنویسه 5 تا لایک چرا چون حماس بده، حالا چون حماس بده اسرائیل خوبه.

مهدی

برای عزیزالللهی که معترضین سال 88 را به دروغ متهم به آتش زدن مساجد کرده و کامنت منو سانسور کرد................. وبلاگنویس نباید بزدل باشد!!! وقتی معترضین سال 88 رو به آتش زدن مساجد متهم کردی ازت خواستم اسم یدونه مسجد آتش زده شده توسط معترضین سال 88 رو بنویسی کامنت منو سانسور کردی و اونوقت مثه یه وبلاگنویس بزدل پستت رو اطلاح کردی و اسم مسجد لولاگر رو آوردی...................... آقای وبلاگنویس بزدل معترضین سال 88 مسجد لولاگر رو آتیش زدند؟؟؟؟ عکسی داری اینو نشون بده؟؟؟؟؟ تو این روزگار که دیگه بچه ها هم با موبایلشون از همه چی فیلم میگیرند از این آتیش زدن مسجد هیچ چیزی وجود نداره؟؟؟؟ آیا وبلاگنویس باید دروغگو باشد؟؟؟؟ در سال 88 از بام مسجد لولاگر بسوی مردم تیراندازی کور و بیهدف شد اینم لینک فیلمش http://www.rahesabz.net/story/18762/ http://fa.wikipedia.org/wiki/%D9%85%D8%B3%D8%AC%D8%AF_%D9%84%D9%88%D9%84%D8%A7%DA%AF%D8%B1 حالا کامنت منو سانسور کن برای همه دوستان کوهنورد مینویسم وبلاگنویس کوهنورد نباید دروغگو و بزدل باشد

مهسا

سلام. آنا جان از تو انتظار دارم حرفهای دولت را باور نکنی! میدونید صهیونیست از کجا آمده؟ صهیونیست از اسم یک شهر در اسراییل گرفته شده که اسمش صهیون هست و این دولتمردان محترم ما یست را به اون اضافه کردن تا مثل تروریست برداشت بشه! این حرفم کاملا با ریشست فکر نکن همینجوری میگم. من هیچ دفاعی از اسراییل ندارم بکنم. اصلا هم کارش درست نیست. اما کی اصل جریان جنگ رو میدونه؟ خبر دارید همین مسلمونها چکار کردن؟ اسراییلیها یا همون یهودیها این مناطق رو از فلسطینیها خریدن اما بعد از مدتی فلسطینیها زیر قراردادشون زدن! تو دنیا ما مسلمانها هستیم که به اکثریت زیر حرف و قولمون میزنیم! جنگ کلا کثیفه! میدونید اصل اتیشو کی داره میندازه این وسط؟ ایران داره این کارو میکنه. میدونید چرا؟ که اسلحه هاشو بفروشه جیب اقایون پر پولتر بشه. مملکت خودمون اینهمه ادم بدبخت و بیچاره داره تا حالا کی به وضعشون اعتراض کرده یا نگرانشون شده؟ چرا فقط چسبیدن به غزه؟ چون براشون منفعت داره. پس حرفای این کثافتارو باور نکنید! اینا به تالبان سور زدن!

مهسا

دقیقا منم منظورم همین بود