ستاد برگزاری مراسم بزرگداشت لیلا اسفندیاری

اخبار از باشگاه دماوند:

وحید بهرامی رییس ستاد برگزاری مراسم بزرگداشت یادو خاطره شادروان لیلا اسفندیاری  از دوست داران مشارکت در برگزاری این مراسم دعوت  می کند در نشست هماهنگی روز دوشنبه 3 مرداد از ساعت 19 در محل باشگاه شرکت کنند.

نشانی: تهران- خیابان انقلاب- ابتدای خیابان لاله زارنو - پلاک 701- طبقه 4

 

/ 13 نظر / 10 بازدید
نمایش نظرات قبلی
شعر کوهستان

تسلیت میگم آنا به شما و همه جامعه کوهنوردان ایران[گل]

شهره

آنا ی عزیزم تسلیت میگم...[ناراحت]

صدریه منتظری

باورم نيست که با آن همه سر زندگی و شور و امید رفتي و با تلی از خاک هم آغوش شدی رفتي و ... تو همه حس پریدن وَ از این خاک بریدن رفتن و رفتن و رفتن تا به سر منزل مقصود رسیدن[لبخند]

برج سینا !

مشكل اصلي از شرپای لیلا بود! http://isna.ir /isna/NewsView.aspx?ID=News-1812481

امین خادم

با یه نگاه به کوه نیوز و عناوین پستهای وبلاگها این جمله و شبیه این جمله زیاد دیده میشه: لیلا اسفندیاری فاتح نانگاپاربات ....اولین زن فاتح نانگاپاربات.... حالا که رفته همه اینو میگن انگار باید بمیری تا حقانیت حرفت رو همه قبول کنن ننگ بر ما .... عباس ایلاقی یادته گفتم شرمم میاد بگم ایرانی هستم بگم کوه نورد هستم حالا حرفمو قبول داری؟؟؟؟

جودکی

با شعری درباره لیلا اسفندیاری وبلاگمو به روز کردم .

عباس ایلاقی

عزیز دل من امین خادم : اگر دیدی کسی یا کسانی صعود لیلا را قبول نداشتند این دلیل نمیشه که ما هم قبول نداشته باشیم من از اساس اینو قبول ندارم که باید حتما سر قله عکس بندازی به طوری که نبشی قله معلوم بشه یا جایی وایسی که اقایون تشخیص دهند که اونجا حتما قله است برادر من این اصلا با فرهنگ ما ایرانیها مغایرت دارد ایرانی اگرواقعا ایرانی باشه اینقدر شرف و غیرت دارد که با خودش روراست باشه ما که لیلا رو می شناختیم کاظم رو می شناسیم اینا اینقدر بزرگند که هیچ وقت بخاطر قله خودشونو خوار نکردند و نمی کنند

وحید

من او را الهه ی کوهستان مینامم

علی

بعضی ها صعود می کنند ، بعضیها با صعود کنندگان عکس می گیرند ! بعضیها به واسطه توانایی هایشان کسب شهرت می کنند و بعضیها به واسطه اینگونه عکسها تلاش جهت کسب اعتبار می کنند ! دنیای عجیبی ست !

علی

آره خوب ولی برعکسش محتمل تره اینطور نیست ؟