سخنی با یک دوست

 

دیروز که اس ام است رسید اول متوجه منظورت نشدم. بعد که فهمیدم چه اتفاقی برایت افتاده دوباره خواندمش. با اینکه امید در آن موج میزد اما دلم گرفت.

 

تو گفتی:

"و آنگاه که باید کوتاه شدن سقف آرزو ها را پذیرفت داشته هایت ارزشمندتر میشود!"

و من میگویم:

دوست عزیزم آرزوهای بزرگت را پاس میدارم و با توجه به شناختی که از تو به عنوان یک انسان سخت کوش و بااراده دارم پذیرفتن این اینکه سقف آرزوهایت کوتاه شده دشوار است

هرگز نباید به هیچ کسی خصوصا هویت ذهنی خودت اجازه دهی سقف و تعداد آرزوهایت را کم کند و روی آن محدودیت بگذارد

تو تا قبل از فرا رسیدن روز حسرت فرصت داری بزرگترین آرزوهای زندگی را به وجود خود راه دهی حتی اگر کیلومترها بالاتر از تو باشد

 پس تا میتوانی آرزو کن! دوست من! رویاهایت را با حقیقت زندگی گره بزن و بدان هرگز در طوفان حوادث زندگی تنهایت نخواهم گذاشت و برای رهایی و اوج به سوی آن آرزوها  پر پروازت خواهم بود.

برایت آرزوی سلامتی دارم!

و روزهای روشن آبی!

 

.......

......

.

....

..

..................................................................................

پی نوشت:

جمعه ساعت ١ نصفه شبفرودگاه مهرآباد به استقبال فاتحان نوشاخ رفتیم. تا اومدم خونه خواستم اولین نفرعکساشو بزارم که فهمیدم اکانتم تموم شده از فرداش هم که خودتون میدونید پرشین بلاگبالا نمی اومد! و داشتم متهم میشدم به کم کاری و بدجنسی!  خلاصه امین معین و حمیدسنجری با موفقیت از برنامه به تهران بازگشتند. بازم بهشون تبریکم میگم و در اولینفرصت عکس های استقبال رو در صفحه اخبار تیم نوشاخ٨٩ منتشرمیکنم.

دیشب برای خودمکتابخونه کوچیکی درست کردم. وای که چقدر کتاب نخونده دارم. میدونم یکی که منو خوبمیشناسه الان داره بهم میخنده و میگه زرشککک!! اما باور کن که دیگه این دفعه جدیه! با کتاب" جاناتان مرغ دریایی- نوشته ریچارد باخ" شروع کردم. دیشب تقریبا نصفشوخوندم. در عین سادگی انگیزه های خفته و خاک گرفته وجود آدم رو بیدار میکنه. روحآزاد کمال گرایی  شکستن محدودیت ها و بالا بردن کیفیت زندگی اصلیترین پیام اینکتابه.

"چون خورشید باش که اگر خواستی بر کسی نتابی نتوانی.."  پیام بالای وبلاگ به پیشنهاد دایی عزیزالهی عوض شد.لبخند

/ 52 نظر / 37 بازدید
نمایش نظرات قبلی
کیانی

سلام عید فطر مبارک پیام قبلی بالای لاگ مفهوم زیبایی داشت. این جدیده به گمانم بی ارادگی را برسانه با پوزش از دایی جان. با اجازه شما لا گا تو پیونده ام قرار دادم.

آیریکان

سلام عید مبارک با تاخیر سایه تون سنگی شده ؟

احمد صیدی

سلام همشهری عید فطر مبارک[گل]

یوسف سورنی نیا

مرقصاب پنجمین قربانی خودر را گرفت ادامه مطلب را در www.usef.blogfa.com بخوانید

پویا

سلام. متاسفانه در پراو دوباره حادثه اتفاق افتاده. شرحش رو از وب غارنورد ببینین

فافاشی

سلام خوبی ؟ پارسال دوست امسال اشنا [قلب][لبخند] چند ماهی هست ندیدمت [لبخند][زبان]

کیانی

سلام ایشون و اوشون و کیانی و حمید و ...همه خودمم, ارادتمند با اخلاق ترین کوهنورد و دلبندش-تو گزارش آقا مصطفی نخواستم چیزی اضافه کنم به همین خاطر یه کامنت براشون گذاشتم ( گیج نشدی با هوش) اولین کامنتی که برام گذاشتی جواب را بخون ببین حدسم درسته توی دو تا گزارش هست نه یکی.از این که هر روز سر میزنی متشکرم.

حامد رزاقی

فهرست مرجع کوهنوردان ایرانی، اولین بانک جامع اطلاعات کوهنوردی کشور در این آدرس نیز قابل دسترس می باشد. لطفا در صورت داشتن لینک آنرا اصلاح نمایید. http://koohnavardan.ir با تشکر حامد رزاقی