ویلیجیا

 

قله ویلیجیا - محمد گائینی

 

طبیعت گردی با ذوق کوهنوردی بااخلاق عکاسی چیره دست وبلاگنویسی پرطرفدار و ازیاران باوفای صعود قلم تازه قسمتی از ویژگی هایی است که من در او کشف کردم. او در عین بی ادعایی همیشه بهترین برنامه ها را اجرا  و بهترین گزارش ها را ارائه میکند. برایش آرزوی موفقیت های بیشتر در عرصه هنر و ورزش دارم.

 آخرین پست ایشان هم مربوط به قله ایست در استان مرکزی و به قول خودش دومین قله بلند استان. شاید برای من که اهل آن دیار هستم اهمیت بیشتری داشت که تا به حال اسم آن قله را هم نشنیده بودم. برای من که بسیار جالب و آموزنده بود. شما هم ببینید گزارش صعود به قله ویلیجیا را در وبلاگ ایران را بگردیم  از محمد گائینی .

 

 

 

 

/ 5 نظر / 12 بازدید
برج سینا!

قله ی زیباییست.. صعود کردم با گزارش و عکسهای ناب محمد. ممنون. ما رو هم ببر اینجا خانم آنا![گل]

mbz

سلام دوست عزيز گزارش و عكس ها عالي بود.ممنون براي لينك. هميشه شاد و خندان باشي.[گل]

mbz

سلام دوست عزيز گزارش و عكس ها عالي بود.ممنون براي لينك. هميشه شاد و خندان باشي.[گل]

محمد گائینی

درووود بر آنای عزیز شما خیلی خیلی لطف دارید بدون شک دیدن دماوند دلربا شما رو به سر ذوق آورده و این همه محبت از آن من... سپاس فراوان

زهره

خوش به حالت که می تونی بری بالای کوه . همیشه بالای کوه برام حکم همسایه ی خدارو داشته فکر میکنم اونجا دستت بهتر به خدا می رسه می تونی یقشو بگیر بیاریش پایین یه ماچ آبدار از لبهاش بکنی بگی آخه قربونت برم یه نگاه به این پایین بکن ببین پای دلم لنگ می زنه ببین به خاطرت تا کجا بالا اومد (چشمک)