بهترین ها و بدترین های 88 از نگاه کلاغ ها

سلام

(با کمی تاخیر)  سال نو   "سال پیروزی عشق بر نفرت" مبارک !

 سال خوبی برای همه کوهنوردان خوانندگان محترم این وبلاگ  کوهنویسان عزیز و آزاد اندیشان ایران سرافراز و همه کسانی که دلشان برای آزادی و سربلندی ایران میتپد آرزومندم.

..

..

و هفت سینی که پرستوی عزیز تهیه کرده رو تقدیم میکنم به همه شما:

سلامتی ،سرفرازی، سفر ، سرمستی، سرور، سکوت و سبک مثل قاصدک

..

..

وبلاگ کلاغها دست به انتخاب "ترین" های وبلاگ های کوهنوردی زده  که جالب ترین قسمتش برای من  قسمتی بود که دیدم وبلاگ من به عنوان تنبل ترین وبلاگ در سال ٨٨ شناخته شده! 

:

 

هیئت داوران وبلاگ کلاغ ها ، جایزه ی کم کارترین و تنبل ترین وبلاگ سال ٨٨ را مشترکا تقدیم کرد به ... عباس ثابتیان و آنا فراهانی ! فعالیت آرام کوه و آناپورنا در سال ٨٨ به شکل قابل توجهی کاهش یافته بود . کاهشی که دلایل آن را شاید بتوان در دو قطب کاملا متضاد جست و جو کرد : برای آناپورنا ، شور اجتماعی خیابان های تهران و برای آرام کوه ، شور شاعرانه ی کافه های پاریس !! البته هیئت داوران در اطلاعیه ی خود ابراز امیدواری کرده است که این دو کوه نورد خوب کشورمان بار دیگر در سال ٨٩ ، آرام کوه و آناپورنا را به جایگاه شایسته  خود بازگردانند .

...

نه اعتراضی دارم و نه دفاعی میتونم از خودم بکنم.  چون واقعا همینطوره. امیدوارم امسال بتونم  بیشتر و بهتر در کنار شما عزیزان باشم.

اطلاعیه کامل را اینجا در وبلاگ کلاغها بخوانید.

پی نوشت: آقای  نصیری حالا  جایزش چی هست؟ کی بیام بگیرمشزبان؟

/ 35 نظر / 18 بازدید
نمایش نظرات قبلی
سونیا

سلام انا جان تبریک میگم تنبل خانم[نیشخند] ایشاله سال پرصعودی داشته باشی شاد باشی[گل]

مهسا احمدی

سلام عزیزم. سال نو شما هم مبارک. اگه فرصت بشه حتما میام پیشت[ماچ][قلب][گل]

حامد ^ من ، کوه ، تنهایی

سلام. سال نو شما هم پیروز و خجسته.سالی پر کوه و پر از کامیابی داشته باشی.به همراه پیروزی های بلند. . . . [عینک]

دایی علی

سلام .سال نو مبارک .سالی سرشار از موفقیت و سربلندی برایتان آرزودارم .[گل][گل][گل]

عباس

چاکرتیم انا خانم [لبخند][گل] ممنون از لطفت

منصوری

سلام و سپاس به اميد سالكي اندكي بهتر . . . به اميد جامعه‌اي آگاه تر به اميد صعودهاي خوب براي شما با آرزوي توفيقات بيشتر به اميد ديدار

امام خميني

صحیفه ی نور جلد 21 صفحه199 امام خمینی:سپاه باید پشت مردم باشد. اصل مردمند. ارتش هم باید پشت مردم باشد. ارتش وسپاه باید بگویند: جانم فدای مردم. اگر بگوید جانم فدای رهبر انحراف است. اصل مردمند. رهبر هم جانش فدای مردم است. ما همه برای مردمیم. سپاه باید از حقوق مردم دفاع کند. پشتیبان مردم باشد.اگر بگوید جانم فدای رهبر که این می‌شود همان زمان شاه. پس مردم برای چی انقلاب کردند؟

نادر - برای داعی آگاهی

اولا من جان شما نیستم . هیچ دلیلی نیست که از محدوده ادب و نزاکت خارج بشین! جنبش سبز یک جنبش کاملا خودجوش است که از آگاهی مردم برآمده ، بنابراین اگر معنی عبارت "ارکان تبیین شده" را بدانید هرگز اون را چنین با عجله و خام ، برای این جنبش استفاده نخواهید کرد قبل از اینکه آقای موسوی یا هرکس دیگری بیانیه یا حتی توصیه ای کند مردم خود آن عمل را انجام دادند به خیابانها آمدند و قبل از اینکه آقای موسوی "هرفرد یک رسانه" را توصیه کند تک تک مردم خود مانند رسانه عمل میکردند و میکنند. اینها اصولی نبود که تبیین شود بلکه همواره بطور خودجوش از مردم سربرآورد . ضرورت گسترش آگاهی هم بحث تازه یا پوشیده ای نیست و نه مختص جنبش سبز و یا این برحه از زمان ، بخصوص همیشه نقطه حساسیتی برای حکام دیکتاتور بوده. نفس استفاده از کلمه آگاهی هم برای هیچکسی ایرادی ندارد حتی برای شما یا فرامرز! اما مورد و منظورش البته که به آنا گوشزد کردم شما چرا بهتون برخورد؟

محسن صادقیان

سلام بر تنبل ترین وبلاگ کوهنوردی سال و نویسنده اش امیدوارم سال خوبی داشته باشید و در سال جدید با فراق بال بشتر و بهتر بنویسید . اصلا مهم کمیت نه کیفیت !!!!! موفق باشید

برای " آگاهی " نادر!

عجب درک عامیانه و مبتذلی از کلمه " جان " دارید که آن را خارج شدن از محدوده ادب و نزاکت میدانید !!! " جان " به معنای روح انسانی و همچنین عزیز وگرامی است . حتی یک فرد کاملا بیسواد هم در مملکت ما میداند کاربرد این کلمه خارج شدن از محدوده ادب و نزاکت نیست !!! با این میزان فهم و سواد میخواهید در باره جنبش سبز مردم ایران اظهار نظر کنید ؟ بهرحال نادر " جان " ! اگر این جنبش همانطوریست که تو میگوئی یعنی کاملا خودجوش و برآمده از آگاهی مردم ..... چرا قبل ار انتخابات هیچ خبری از آن نبود؟ یعنی یک شبه مردم ایران به این همه آگاهی و شعور رسیدند که قبل از ......؟ چرا این جنبش کاملا خودجوش که همه کارهایش را قبل از .... میکند فقط بعد از صدور بیانیه هایی از سوی موسوی و دیگران به تحرک و واکنش در میاید؟ ضمنا نادر جان جان ! خب اگر مردم ایران اینقدر آگاهند که میتوانند خودشان تبیین اصول و تاکتیک و استراتزی مبارزه داشته باشند پس دیگر چه نیازی به وجود احزاب و سازمانهای سیاسی است؟ احتمالا سران جمهوری اسلامی هم مانند تو فکر میکنند که در تمام این سی سال گدشته به هیچ حزب و سازمان سیاسی اجازه فعالیت نمیدهند!