فراخوان میزبانی ششمین صعود قلم

دوستان سلام

طبق سنت زیبا و نوپای کوهنویسان با هدف آشنایی و تجدید دیدار و نشان دادن اتحاد و همدلی، ششمین صعود قلم را با کمک یکدیگر بهتر از سال قبل برگزار خواهیم کرد.

امیدواریم جسارت ما در تهیه این اطلاعیه را ببخشید. صعود قلم متعلق به همه کوهنویسان عزیز است و همه دوستان در اجرا و برنامه ریزی آن نقش دارند و همه نظرات صادقانه و دلسوزانه دوستان مد نظر قرار خواهد گرفت.

بهتر بود برای جلوگیری از چند دستگی و تعدد سلایق در اجرای این برنامه، گروهی منتخب از همه کوهنویسان مسئولیت برنامه ریزی و تدارکات اولیه آن را به عهده بگیرند. اما به دلیل ضیق وقت این امر میسر نشد و با اجازه از دوستان کوه نویس عزیز، ششمین صعود قلم نیز مانند پنجمین و چهارمین و سومین ... اجرا شود تا در خود برنامه و با حضور دوستان و با رای آنان برای تشکیل یا عدم تشکیل کمیته اجرایی این حرکت خودجوش تصمیم گیری شود.

از شکیبایی و بزرگواری بی نظیر شما ( که در صعود های قبلی هم آن را ثابت کردید) سپاسگذارم ...

در همین راستا از آن دسته از عزیزانی که تمایل و امکان اجرای این برنامه را دارند خواهشمندیم با ذکر توضیحات آنرا در وبلاگ رسمی صعود قلم منتشر کنند. تا این برنامه ها در مرحله بعد به رای و نظر سنجی همگانی برسد.

فراخوان میزبانی را همه  میتوانند در وبلاگ خود باز منتشر کنند. اما حتما جهت جلوگیری از تشتت نظرات و تمرکز بر هدف اصلی، کامنتینگ آنرا غیر فعال نمایید. تا همه نظرات فقط در وبلاگ رسمی صعود قلم تجمیع گردد.

...

...

/ 0 نظر / 8 بازدید