دعوت به همکاری : گردآوری تاریخ زنان کوهنورد ایران

از وبلاگ  خانم سهیلا میرزایی :

 

«برگی از تاریخ کوه‌نوردی و سنگ‌نوردی زنان ایران» موضوع پروژه‌ای‌ست که سال‌ها قبل به دست گرفتم ولی متاسفانه در نیمه راه متوقف شد. دلیل اصلی این توقف، عدم دسترسی کامل به منابع مورد نظرم بود که برای این تحقیق نیاز داشتم. هدف این پروژه مستند کردن فعالیت‌های زنان کوه‌نورد و سنگ‌نورد است، روند کار تا انتشار جلد اول این کتاب را به مرور توضیح خواهم داد.

 اکنون با توجه به دنیای اینترنت و رابطه‌ی مستقیم با جامعه‌ی مورد مطالعه‌ام و امکانات احتمالی دیگر، تصمیم گرفتم آن را به انجام برسانم.

این پروژه مربوط به زنان کوه‌نورد و سنگ‌نوردی می‌شود که بخشی از تاریخ جدی این ورزش را رقم زده‌اند و فعالیت‌های آنها را از سال 1357 تا 1393شمسی در نظر خواهد گرفت.

از دوستانی که مایل به همکاری با این پروژه هستند، خواهشمندم با من تماس بگیرند و طبیعی‌ست که بین دوستان عزیز، یک یا دو همکار با توجه به معیارهای این تحقیق، انتخاب خواهد شد.

 سهیلا میرزایی

10.11.2013

.

. . . . . . . 

یادمه چند سال پیش سهیلا راجع به تهیه و تالیف کتابی با موضوع تاریخ کوهنوردان زن ایرانی باهامون صحبت کرد. اون موقع نتوستم کمک زیادی بهش بدم. هرچند اتمام این پروژه  کمی طولانی شده ولی مطمئنا کتاب باارزشی خواهد بود .

حال سهیلا با فراخوانی از همه کوهنوردان عزیز خواسته ه در گردآوری مطالب این کتاب و ارائه اطلاعات در این زمینه به او کمک کنند.

ممنوم از دوست خوبم عزیز برای وقت و هزینه ای که در تهیه این مستند خرج میکنند.

با آرزوی موفقیت برای ایشون و با تشکر از احسان

/ 5 نظر / 30 بازدید
سعید

با سلام و عرض ادب- خوشحال میشیم بتونیم در زمینه گردآوری اطلاعات مورد نیاز ایشان قدمی برداریم-

برج سینا

ممنونم آنا

مه نیک

[پلک] منم یه کتاب دارم تالیف میکنم با عنوان از عاشقی تا کوهنوردی فکر کنم تاریخ چاپش 30 سال دیگه بشه[نیشخند]

اسمعیل

با سلام بهتر بود لوگوی وبلاگ ایشان که به منظر من تصویر زیبائی نیست را نمی گذاشتید

مه نیک

چشم آنا جان سعیم رو میکنم کوهنوردی خدایی وقت میخواد از کجا میاری؟[نیشخند]