اندر حواشی صعود قلم

اندر حواشی اعلام نتایج نظرسنجی صعود قلم: (از وبلاگ دیار الوند)

از کلیه دوستان و سروران گرامی که چه داوطلبانه، چه با تبلیغات و چه درخواست شخصی به قله یخچال رای دادند بصورت اخص و از کلیه دوستانی که  افتخار حضور در رای گیری را دادند بطور اعم نهایت سپاس بعمل میاید در این رقابت (بخوانید رفاقت) مسابقه  بر سر ارائه خدمت بود و قبول زحمت است  و نه کیسه دوزی و ... هدف شاید الان با گذشت چند سال هنوز کاملا آشکارا نیست و امید که با کمی مداقه در انتخاب راه و هدف و تشکیل هیئت رئیسه و انتخاب افرادی که بهر حال زحمت بیشتری باید بکشند این مجموعه را منسجم تر از قبل نشان داده و باید مراقب انحراف از هدف اصلی باشیم انحرافی که ممکن است در روحیه جاه طلبی افرادی نمود یابد و بخواهند از این راه به شهرتی برسند و کیسه ای بدوزند همانگونه که در تمام صنوف و اقشار جامعه از اینگونه افراد ندرتا پیدا میشوند  همانگونه که در خیلی از " ان جی او ها" داشتیم و نهایتا منجر به دولتی شدن اونها داره میشه و استقلالشون داره خدشه دار میشه البته لفظ رئیس  و هیئت رئیسه و هیئت مدیره و ... و کلا آقا بالا سری کمی قدرت و بعضا خود رایی و خود خواهی و ... را بدنبال خواهد داشت اما شاید بتوان لفظ بهتری هم پیدا کرد که در درون خود فاقد قدرت اما دارای قدرت تصمیم گیری و مدیریت باشد  ونهایتا استقلال این مجموعه و این اقدام محفوظ بماند .

............................

............................

حادثه برای ایرانیان در جریان یک صعود بلند: (از وبلاگ چرا کوهنوردی؟)

مرگ عیسی میرشکاری شیرینی صعود به یک هشت هزاری را به تلخی مبدل کرد. برای این کوهنورد تلاشگر آرامش و آمرزش و برای خانواده داغدارش صبر خواستارم و به همه کوهنوردان کشور این ضایعه را تسلیت میگویم.

/ 53 نظر / 9 بازدید
نمایش نظرات قبلی
علی احدی

روز زن بر شما بانوان و بویژه بانوان کوهنورد مبارکباد

محمد رضا صفدریان

سلام وبلاگ خیلی زیبایی داری مطالبش هم خوبه به وبلاگ گروه ما هم سر بزن خوشحال میشم تبادل لینک کنیم منتظرتم

ارکیده

سلام. روز به خير. روزتان مبارك.الهي هميشه شاد و خوش و سالم باشين .[گل][بوسه]

تازه كار

سلام. خوبی؟ روزت مبارک دوست عزیزم [گل]

tet

محمد صدقی

سلام,تبریک میگم روز مادر رو به شما دوست عزیز و همچنین مادر مهربونتون . تبریک میگم روز مادر رو به تمام مادران دنیا. روزتون مبارک نمایندگان خدا بر روی زمین. اونایی هم که مادر ندارن امیدوارم بدونن که خدا هیچ موقع نمیمیره پس مادرها همیشه زنده هستن.[گل][گل]

محمدابراهیمی

سلام انا جان روز زن رو به مادر گرامیت خودت تبریک عرض می کنم شیر زن کوهنورد روز زن مبارک [گل][گل][گل]

Хамид

سلام دومين سالگرد درگذشت دوست عزيزمان ساجده كشميري رو به شما تسليت ميگم چه زود گذشت!

پویا علیخانی

سلام. با مطلبی آموزشی درباره بهبود صعودهای آنسایت به روز هستم[گل]