میزبان دهمین صعود قلم مشخص شد

به نقل از وبلاگ صعود قلم نتایج رای گیری با شرکت 33 وبلاگ به شرح زیر اعلام شد :

 

شرح تعداد آرا قله برف کرمو 10
کویر همت آباد 20
رای تایید نشده 3
مجموع کل آرا 33

 

برنامه کویر همت آباد به عنوان دهمین برنامه صعود قلم و خانم شکوفه فر به عنوان دهمین میزبان انتخاب شدند.

ضمن تبریک، پیشنهادی دارم البته اگر خانم شکوفه فر و اعضای هیئت اجرایی و نیز اهالی صعود قلم موافق باشند.

همانطور که میدانید زمان پیشنهادی میزبان برای اجرای برنامه کویر ، در فصل گرمی است و ممکن است این گرما برای شرکت کنندگان آزار دهنده باشد.

پیشنهاد میکنم برنامه در فصلی مناسب تر ، مثلا در پاییز ، اجرا شود.

/ 8 نظر / 36 بازدید
آنا

دوست عزیزی که به صورت خصوصی در رابطه با گروه ما و برنامه هایمان پرسیده اید.. عذرخواهی میکنم که امکان تماس تلفنی برایم مقدور نیست و اگر سوالی دارید همینجا مطرح کنید حتما پاسخ خواهم داد.. عرض کنم برای شرکت در برنامه های صعود قلم شرایط اولیه ای لازم است که مهمترین آنها این است که باید یک وبلاگ داشته باشید که حداقل دو سه ماه یکبار آپدیت باشد و موضوع کلی وبلاگ شما در رابطه با کوه و کوهنوردی باشد. البته به احتمال زیاد صعود امسال را از دست خماهید داد . چون شرکت کنندگان آن وبلاگ نویسان حال حاضر هستند نه کسانی که بعدا به جمع این گروه میپیوندند. وبلاگ صعود قلم به آدرس زیر هم میتواند راهنمای خوبی باشد: http://soud-e-ghalam.blogfa.com/ با تشکر از شما [لبخند][گل]

محمد خلیلی

کاملا موافقم... در تاریخ ذکر شده مطمئنا گرمای کویر مشکلاتی رو به همراه خواهد داشت . علاوه بر این احتمال وجود بعضی حیوانات و خزندگان هم مزید بر این خواهد شد... دروغ چرا؟! موقع رای دادن فکر اینجاشو نکرده بودم :)

محمد خلیلی

در مورد شرکت کنندگان در صعود قلم بنظرم حق رای مختص کسانی هست که وبلاگ کوهنوردی دارند ولی ظاهرا با در نظر گرفتن شرایط خاصی بقیه هم میتونن در برنامه فوق شرکت داشته باشند. در صعود نهم که اینجور دیدم! البته بازم اطلاعات کامل تر رو از هیات اجرایی می توان پرسید :)

علی گل نیا

درود کویر پیمایی به صورت کامل در شبی صورت میگیره که ماه کامله با شبی کاملا مهتابی و برای روز بعد هم منطقه ای سر سبز و خوش اب و هوا و بعد بازدید از تاریخ خراسان

-

صعود قلم گلیم نخ نما

برح سینا!

تنها 33 رای! 33 شرکت کننده! به نظرم فرصت مغتنمی است تا به روند نزولی این روند بپردازیم. و اینکه از کجا به کجا رسیده ایم!

عبدالعظیم شکاری

سلام ما آمادگی برگزاری چنین برنامه ای را در کویربکر ریق شق بادرود داریم ممنون

محمد خلیلی

تجربه دو ( جا ) رو تا حالا نداشتم ! و وقتی حرفی از این دو منطقه پیش میاد من تسلیمم ... یکی اش ( کویر ) و دیگری ( توچال ) بنابراین برای اینکه توفیق دیدن این دو عزیز رو داشته باشم بالاجبار خطراتشونم به جون می خرم دیگه :)