مديريت گروه های پرشين بلاگ - شاخه کوهنوردی

با سلام خدمت دوستان و همراهان عزیز

هجده ماه از ظهور آناپورنا ی کوچک در میان شما بزرگان میگذرد و در این مدت چه مطالب ارزشمندی از شما که یاد نگرفتم و چه تجربیات گرانبهایی که کسب نکردم. وبلاگنویسی و به دنبال آن وب خوانی اطلاعات کوهنوردیم را چندین برابر کرد و همه آن را مدیون این تکنولوژی پیشرفته بشری میدانم و کوه نویسانی که اطلاعاتی از قبیل عکس ها گزارشها نقد ها و نظراتشان را در این دنیای مجازی منتشر میکردند..  به نظر من اینترنت محیط و بستر بسیار مناسبی جهت شناخت بیشتر دنیای کوهنوردی ایجاد کرده است و وبلاگها بیشترین سهم را در این گسترش اطلاعات دارند. به طبع مدیریت و راهبری و در دسترس بودن لینک وبلاگها و سایت های مرتبط جهت دسترسی سریع تر و آسانتر ضروری به نظر میرسد.

طرح نوین پرشین بلاگ برای فهرست بندی بر اساس موضوع گام مهمی در جهت  هر چه کاربردی تر شدن صفحات فارسی و سهولت استفاده از آنها توسط کاربران دارد.

این وبلاگ در ابتدای امر سعی دارد با گردآوری کلیه لینک های مرتبط با کوهنوردی مجموعه ای کاربردی و مفید برای کاربران عزیز فراهم کند.

این مجموعه مختص به وبلاگهای پرشین بلاگ نبوده و کلیه وبلاگها و سایت های کوهنوردی را شامل میشود.

در این رابطه جلسه دوستانه ای چهارشنبه در جشنواره ی تسما ( تولید و ساماندهی محتوای الکترونیکی ایران) با حضور مدیران ارشد پرشین بلاگ آقای دکتر بوترابی و آقای عزیزی خانم پولاد زاده و سایر دوستان برگزار شد و قرار بر این شد که گروه مدیریت کوهنوردی فعالیت خود را در این وبلاگ آغاز کرده تا در آینده ای نزدیک به وبلاگی مستقل انتقال پیدا کند.

از کلیه دوستان برای تسریع در انجام این کار تقاضای همکاری و مساعدت دارم و خوشحال خواهم شد از نظرات و پیشنهادات عزیزان بهره مند شوم.

با تشکر آنا فراهانی

49.gif

/ 22 نظر / 8 بازدید
نمایش نظرات قبلی
تازه كار

جفتتون آنا برو دعا كن فرشيد خان سرما نخوره چون پاي U نوشته ميشه. خدا مي دونه تا حالا چند نفر خوندن كه خيلي واضح تهديد به قتل كردي! واي خداي من. فرشيد خان من جاي شما باشم يك چندتا محافظ استخدام مي كنم بخدا ... ( كسي نيست جلوي منو بگيره اينقدر گلواژه نگم ؟ ) حالا از شوخي گذشته از صميم قلب اميدوارم كه اين موضوع باعث اعتلاي اين ورزش و همبستگي بيشتر دوستداران اين فعاليت (كه ممكنه مثل من لزوما كوهنورد هم نباشن) بشه

امير

آنا جان سلام بيا شمام مثل من کمی از ارتفاع دست بردار و يه سری به اين کوير و جنگلی که دلتم براشون تنگ شده بزن. نترس کوه فرار نميکنه!!! در ضمن همه ایران سرای من است از قله دماوند تا کویر لوت. ممنون که به من سر میزنی یا حق

وبلاگ نويس

سلام. خانم آنا با همه احترامی که يه عنوان يک کوهنورد توانمند برای شما قائلم و با وجود زحماتی که در این ۱۸ ماهه کشیدید بايد قبول کنيد که در زمينه وبلاگ نويسي کسان ديگری هستند که تخصص و دانش بيشتری دارند و زحمت بيشتری می کشند. منظورم را فهميديد؟ سرپرستی شما را در هر برنامه کوهنوردی می پذیرم ولی سپردن مديريت وبلاگ نويس ها به دست شما را بی انصافی می دانم.

علی

سلام. دست شما و پرشين بلاگ درد نکنه. هر کمکی هم از ما بربياد با کمال ميل در خدمتيم.

سهيل

سلام بنده هم از اين هدف خوشم آمدهمينکه مرجعی برای کوهنوردی و برنامه ها يی که تا به حال اجرا نکرده ايم مرجعی درست شود که می توان از نويسنده ان توصيحات تکميلی گرفت کار پسنديده ای است .فقط بنده به دليل سربازی نمی توان در همايش شرکت کنم و منتظر گزارش های شما هستم

آنا

به ؛وبلاگ نويس؛ با سلام و ممنون از لطف شما . من هنوز اونقدر تجربه براي كوهنوردي ندارم كه سرپرست برنامه بشم. مديريت وبلاگهاي كوهنوردي نه با آن مفهومي كه شما برداشت كرديد اصلا و ابدا به معني برتري بده نسبت به سايرين و داشتن اختيارات بيشتر اعم از محدود كردن يا مسدود كردن وبلاگها نيست. مديريت وبلاگهاي كوهنوردي عنوانيست كه دوستان پرشين بلاگ پيشنهاد دادند در سر در وبلاگ زده بشه براي شناسايي بهتر و اگه توجه كنيد ساير ولاگهاي مديريت در شاخه ها و گروه هاي ديگر هم همين كار را انجام داده اند.

آنا

ادامه من همينجا از همه اساتيد خودم عذر خواهي ميكنم ولي لطفا از مديريت وبلاگهاي كوهنوردي به هيچ وجه خط دادن و امر و نهي كردن سانسور كردن برداشت نشود. در درجه اول اينجا فقط منبعي كامل از كليه لينكهاي مرتبط با كوهنوردي خواهد بود همين و فعاليت خود را در كنار ساير وبلاگ ها و مانند آنها انجام خواهد داد.

نجاريان

خانم لطفا تماس بگيريد

امید

سلام، ما روز چهارشنبه 16 اردیبهشت 1388 از غار رودافشان بازدید کردیم، هرچند بازدید ما از حالت آماتوری هم یه چیزی اونورتر بود، ولی بازهم خیلی جالب بود، الالخصوص که ما یه تیم دو نفره بودیم و غیر از ما هیچ کس دیگه ای اونجا نبود، توی ده رود افشان هم فقط یه پیرمرد بود به اسم مش قربون، همین خلوتیه محل جالبش می کنه، به هر حال خوشحال می شم، اگه به نوشته ای که در این مورد تو بلاگ قرار دادم یه سری بزنین. منتظر نظرات گرمتون هستم. http://hesepenhan-nedashena.blogfa.com/post-176.aspx

امید

سلام، ما روز چهارشنبه 16 اردیبهشت 1388 از این غار(رودافشان) بازدید کردیم، هرچند بازدید ما از حالت آماتوری هم یه چیزی اونورتر بود، ولی بازهم خیلی جالب بود، الالخصوص که ما یه تیم دو نفره بودیم و غیر از ما هیچ کس دیگه ای اونجا نبود، توی ده رود افشان هم فقط یه پیرمرد بود به اسم مش قربون، همین خلوتیه محل جالبش می کنه، به هر حال خوشحال می شم، اگه به نوشته ای که در این مورد تو بلاگ قرار دادم یه سری بزنین. منتظر نظرات گرمتون هستم. http://hesepenhan-nedashena.blogfa.com/post-176.aspx