همه در انتظار بازگشت سامان

 

هنوز این حقیقت تلخ را باور نداریم   .   هنوز چشم انتظاریم.

آن سو تر

با روحی مجروح  در آن اوج سرد دنیا به دنبال حقیقتی که شوقش در دل است و حسرتش در نگاه

کوهی سرد و عریان

گام هایی خسته

همراهانی در تلاش

دلهره  ... تلاش ... دلهره ....  تلاش ... ترس  .... امید

...

و این سو

و مادری چشم به راه ...

...

...

عکس از وبلاگ سپهر 

/ 14 نظر / 15 بازدید
نمایش نظرات قبلی
مهرزاد

فقط اميدوارم سامان سالم برگرده فقط همين...

فرید (پزشکی کوهستان)

هیچ کوهی ارزش مردن ندارد هیچ کوهی ارزش از دست دادن یک دوست را ندارد ای کاش هرگز نانگاپاربات صعود نشده بود بیاید همه باهم تلاش کنیم تا شاهد فرهنگی نوین در کوهنوردی کشورمان باشیم بیایید تلاش کنیم تا دیگر شاهد به خانه باز نگشتن همنوردانمان نباشیم بیایدهمیشه از خود بپرسیم امروز برای تحقق این هدف چه کرده ایم؟ ... در اوج نا امیدی دستهایمان رو به آسمان است و باز از خود می پرسیم چرا؟ آخر چرا ؟تا کی؟

مهدی

ما همه امیدواریم که سامان پیدا بشه .پس همه با هم دعا می کنیم. و منتظر میمونیم که سامان از زبان خودش جریانو تعریف کنه.

امیر

آخرین اخبار تیمهای ایرانی به پامیر

تازه کار

من واقعا تحت تاثیر حمایت روانی اعضای تیم از هم شدم. خب می تونستن فری سولو برن تا هیچ مسئولیتی نسبت به هم نداشته باشن اما وقتی صحبت از گروه میشه آدم ناخودآگاه انتظار کار گروهی و حمایتهای گروه رو داره ... یادمه در کلاس پزشکی کوهستان گفته شد شخص ارتفاع زده ممکنه هوشیاری خودشو از دست بده. شاید این بنده خدا هم اون موقع هوشیار نبوده و ... نمی دونم. باید موند و دید تیم شکست خورده چه روایتی رو برای افکار عمومی ارائه می کنه. طفلک خانواده سامان. نمی دونم چه جوابی براشون دارن. امیدوارم با این مرگ پر سر و صدا جامعه کوهنوردی لطمه زیادی نخوره و پدر مادرها اجازه بدن بچه ها شون کوه برن.

فرزاد مرادی

ای کاش نانگاپاربات فتح نمی شد ای کاش سامان برمی گشت ای کاش حیثیت کوهنوردی ما با این صعود ننگین نمی شد ای کاش کوهنوردان ما درس انسانیت و جوتنمردی را یاد بگیرند و ای کاش ..... برای بازگشت سامان عزیز دعا می کنیم چون باور نداریم از بین ما رفته باشد همیشه چشم براه هستیم

شاهد

از شاهد به نصیری این که نانگاپاربات دومین کوه مشکل جهان است یا نه از زارعی بپرس که استاد است. ولی مسلما مسیر کین شوفر از کوه هایی که با شلوارک روی آن باشی و بعد به اسم شهین و مهین و اقدس و... برای خودت کامنت بگذاری که به به چه اندام و چه حالت قشنگی ممکن است فقط کمی مشکل تر باشد، فعلا تو و باران اندام خود را به یکدیگر عرضه کنید. به کوری چشم تو و بقیه، فریدیان عزم خود را جزم کرده که 14 قله بالای 8000 متر را صعود کند. بی سواد نگاه کن به صعودهای گوگوشکا و مسنر و بقیه برجستگان و بترک. به زودی مسئله غیر اخلاقی تو در باشگاه دماوند (که تا کنون افشا نشده) روی وبلاگهاست. خودت را بکش اگر شرف داری.

راميار

در مرگ اسطوره اي قاعده ها دگرگون خواهد شد ، صليبي كه مسيح را بدان آويختند ، بعدها نماد عشق به مسيح شد . در مرگ هاي عاشقانه ... عامل قتل ستودني است ، ما كوه را دوست داريم و مي ستائيم . همچون ستايش يك مسيحي به صليب

ali

انسانها ... گاهی خوب ٬ گاهی بد ٬ گاهی زشت هستند!!! این زندگی است.