نظر سنجی تاريخ برگزاری سومين صعود مشترک وبلاگنويسان

.

4vf1hew.jpg

عکس از خانم گلریز فرمانی وبلاگ از دماوند تا علم کوه

...

اكنون كه به ياري خداوند و با همت همنوردان عزيز سه دوره نشست و صعود مشترك وبلاگ نويسان برگزار شده است _ كه مهمترين دستاورد ما از اين صعود ها دوستي هاي عميق تر و ارتباط  صميمانه تر با كساني است كه تا به حال از پشت يك تصوير شيشه اي ميشناختيم و ميخوانديم شان_ سومين صعود مشترك وبلاگنويسان با توجه به استقبال دوستان گرامي و طبق برنامه تعيين شده  تابستان امسال با صعود به بلند ترين قله ايران ٬دماوند٬ اجرا خواهد شد.

نظر به اينكه يكي از اهداف ما شركت همه دوستان در اين برنامه  ميباشد درصدد هستيم جهت برگزاري صعود بهترين تاريخ را انتخاب كنيم. اين برنامه هم مانند برنامه هاي قبلي متعلق به همه وبلاگنويسان عزيز است و نه فرد يا گروهي خاص. لذا همكاري و همياري همه  دوستان را ميطلبد تا هر سال پربار تر از گذشته برگزار شود و اين رشته دوستي و صميمت كوهنويسان سرتاسر ايران كه در دنياي مجازي شكل گرفته و در طبيعت واقعي تجلي پيدا كرده است هرگز از هم نگسلد.

   به اين ترتيب براي تعيين تاريخ دقيق صعود٬ اقدام يه يك نظرخواهي كرده ايم و از همه عزيزاني كه قصد شركت در برنامه را دارند تقاضا داريم نظراتشان را مطرح كرده و تاريخ پيشنهادي خود را از اين سه تاريخ ذيل از طريق كامنت يا ايميل و شركت در نظرسنجي وبلاگ آناپورنا  ارائه دهند .

تاريخ هاي پيشنهادي :

  1-      24 الي 26 مرداد

  2-     31مرداد الي 2 شهريور

  3-     7 الي 9 شهريور

 4-      هيچكدام (تاريخ پيشنهادي خود را ارائه دهيد)

دوستان لازم است نام و آدرس الكترونيكي خود را جهت ارسال دعوت نامه و  اطلاعيه درج نمايند.

مهلت نظرسنجی تا ۲۹ تیر ماه میباشد و نتایج آن سی ام تیرماه اعلام خواهد شد.

قبلا از همكاري صميمانه شما سپاسگذاري ميكنم

پايدار و پيروز و به اميد ديدار همه شما بر بام ايران

...........

/ 115 نظر / 15 بازدید
نمایش نظرات قبلی
مهسا

سلام آنا جان خوبی ؟ خيلی وقته که وقت ندارم به نت سر بزنم ولی امروز رو فقط به خاطر گل روی شما اومدم که يه تبريک اساسی بهت بگم واقعا از شنيدنش خوشحال شدم . تبريک برای چی ؟خودت می دونی يه دونه ای .

نميخواستم بگم اما خب چون مهسا تبريک گفت منم ميگم. خيلی خيلی زياد خوشحالم موفق باشی. جای ما رو هم خالی کن

azizollahi

من که نميدونم چه خبره ! فقط ميدونم حالا که همه تبريک ميگند خب لابد منم بايد بگم ديگه! مبارکه ! ايشاءالله به پای پير شيد ننه ! ================= کوچه تنگه بلهههههههههه . . . عروس قشنگه بلههههههههه

همنورد

سلام .... به آنچه شعورمان درست داند ..ايمان بياوريم .... آنچه امروز در حجاب داشتن مردان و زنان بهانه دست ظالم شده از فرهنگ عربی آمده است که هنوز .... ( خود به کشورهای عربی سفر کنيد به چشم خواهيد ديد ) ..... ...

شايد...

آنا جون آره؟؟؟؟؟ ای ول بابا...دمت گرم تبریک میگم و خیلی زیاد زیاد هی هی خوشحال شدم.

نقطه چين

سلام... ا‌ِه چه خبره اينجا؟ کدوم کوچه تنگه؟ کدوم عروس قشنگه؟ با این توصیفات من فقط می دونم داماد ۷۵۴۶ متره!! طفلک آنا ضمنا منم تبريک ميگم

فرشيد

خدا می داند خاتون السلطنه آنا خانم قديم ها به اين قرطی بازی ها نبود .کوه هم کوههای قديم .می شد دو کلام توش حرف زد اما اين روزها تا چيزی بگویی صاف می گذارند کف دست طرف.بعد طرف هم پک ی ام می دهد پاک سکه ی يک پولت می کند .قديمها تا خبر می خواست از اين سر آبادی به آن سر آبادی برسد خودش يکماه طول می کشيد وقتی هم می رسيد از داغي اش افتاده بود.کردگار اين روزگاران با اين اينترنت زهر ماری تغيير کرده است. هر چی هم جز بزنی که بابا کار ما نبوده کو کسی که باور کند تازه يک انگی هم بهت ميزنند که الاغی از خودت هست.ما که درز گرفتم هر چه دهان است و به گور آينده خود خنده می کنيم تا زين پس زر مفت نزنيم اصلا به ما چه ديگران برای چه تبريک می گويند مگر ما فضوليم!!! همين مانده است يک جايمان داغ شود تا مدتی نشستن يادمان برود.

آنا

چی شد؟ دو دقيقه غفلت کرديم ها. اين شايعه ها چيه؟. آقا جان من تکذيب ميکنم. اون هم به شدت!!