توزیع رایگان کتاب زنده یاد اسمعیل زاده بین کوهنوردان کشور

و بالاخره در سال روز نبود فریدون اسماعیل زاده (16 آبان ماه 84) کتاب او چاپ و آماده توزیع گردید تاخیر هفت ساله انتشار آن را به مانند همه چیز در عدم مسئولیت پذیری، بوروکراسی اداری و رخوت شرقی همه ما باید گذاشت. ما که دیر اقدام کردیم، ارشاد که دیر مجوز نشر داد و کسانی که دیر دست به جیب شدند.

 

در این کتاب هیچگونه ویرایش و بازنویسی از طرف انجمن کوه نوردان ایران، باشگاه آرش و دوستان فریدون انجام نگرفته و مطالب کتاب عیناً همان است که در زمان حیات فریدون و با کمک نشر نی (جعفر همایی) آماده چاپ شده بود که فریدون نماند و نشر نی در چنبره مسائلی دیگر.

خوب بود که این کتاب همراه با عکس های مرتبط با موضوع (بیش از 600 عکس) چاپ می شد اما بعلت هزینه فوقالعاده گران جهت چاپ عکس رنگی در متن کتاب (ضمن اینکه کیفیت عکس ها نیز بعلت نقائص دوربین پائین بود) صرفنظر گردید. بنابراین عکس های اسماعیل زاده بصورت CD همراه با کتاب توزیع می گردد.

باید توجه داشت که هدف اسماعیل زاده از گردآوری این گزارشات و چاپ آن بصورت کتاب و همان طور که از نام آن بر می آید دادن اطلاعات لازم برای صعود قله های عمدتاً بیش از 3500 متر ایران بوده. پس این کتاب و رنجی که برای تهیه مطالب آن متحمل شد برای خاک خوردن در قفسه کتابخانه های شخصی نیست و بهتر است همه ما به ایده و عقاید او احترام گذاشته و کتاب را بصورت چرخشی برای اجرای برنامه های کوه نوردی در اختیار کوه نوردان قرار دهیم.

این کتاب برای خرید و فروش نیست و هیچگونه وجهی بایت توزیع این کتاب از هیچ کس  دریافت نمی شود و هزینه چاپ و توزیع آن بوسیلۀ انجمن کوه نوردان ایران و تعدادی از دوستان زنده یاد فریدون اسماعیل زاده از سراسر ایران پرداخت می شود. (کیومرث بابازاده)

 

 

از عموم تشکل های کوه نوردی در سراسر ایران تقاضا می شود آدرس دقیق خود (جهت ارسال پستی) یا نحوه دریافت کتاب را از طریق ایمیل Q.BABAZADEH@gmail.com  و با ذکر یک شماره تلفن جهت تماس به آقای کیومرث بابازاده اطلاع دهند.

 

(کوه نیوز) 

/ 9 نظر / 22 بازدید
امین معین

حرکت ارزشمندیه.. اسماعیل زاده از نوابغ کوهنوردی همدان و ایران بود... یادش گرامی...

همسنگر

تبريك ميگم. اوباما براي بار دوم رئيس جمهور آمريكا شد!

hassan.shakouri

درود بر شما و به راستی که حرکت پاک و ارزشمندیه روحش شاد و یادش گرام اد

همسنگر2

آخ ژووووون حالا که اوباما انتخاب شد پش حتما مواد هم ارژون میشه ه ه ه

خودت

با افراد ، به عنوان وسیله رفتار نکن ، آنها سرمنزل خودشانند .به آنها وصل شو ، در عشق ، در عزت ، هرگز آنها را در تملک شان قرار نگیر . با آنان وابسته نباش و دیگران را به خود وابسته نکن.

امین معین

چه نثر آشنایی!!

امید

درود بر شما سایت کوهنوردان زرتشتی ایران چندی است آغاز به کار کرده است ، لطفا آدرس سایت ما را در لیست لینک دوستان خود قرار دهید. با سپاس فراوان email: info@kziran.com website: www.kziran.com

کلماتی از یک کوهنورد

سلام عکس هایی از سفر به طبس در کنار تیم سنگ نوردی به همراه خانواده گرامی و کوچکترین عضو تیم که قراره در آینده یک کوهنورد بزرگ بشه خیلی بهتر از باباش جای شما خالی عجب برنامه ای بود قصد ندارم گزارش تو وبم بنویسم ولی حیف دیدم چند تا عکس از این برنامه نگذارم بخصوص عکس آب بازی کوهنورد کوچیک ما بعد از یک برنامه سنگین سوار بر باباش[نیشخند][زبان] به زودی شاهد تغییرات زیادی در وبم خواهید شد در جشن 7 سالگی وبلاگم در آذر ماه راستی تولد 7 سالگی وبلاک شما هم نزدیک هست

مجید

[منتظر]