فراخوان مقاله نخستین همایش تحقیقی کوه‌نوردی و فضای مجازی

فدراسیون کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی در نظر دارد در راستای تعامل فراگیر جامعه کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی و فضای مجازی و با رویکرد بررسی مسائل و چالش‌ها و همچنین شناسایی هر چه بیشتر قابلیت‌های این عرصه، همایشی را در تیر ماه ۹۳ برگزار نماید. بدیهی است این رخداد به عنوان اولین همایش در حوزه تحقیقی پژوهشی، می‌تواند گام موثری در پیشبرد هرچه بیشتر کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی کشور در این عرصه محسوب شود.

علاقه‌مندان می‌توانند مقالات تحقیقی و مطالب پژوهشی خود را در راستای محورهای همایش حداکثر تا تاریخ ۳۱ اردیبهشت ماه ۱۳۹۳ به دبیرخانه همایش به آدرس ایمیل msfi.dabir@yaho.com ارسال نمایند. همچنین جهت اطلاع بیشتر با دبیر همایش آقای «امین معین» با شماره همراه ۰۹۱۲۸۴۸۷۱۰۹ تماس حاصل نمایند.

محورهای مورد بررسی همایش:
بررسی خلاء های فضای مجازی کوه‌نوردی ایران
جایگاه و نقش وبلاگ نویسان در کوه‌نوردی ایران
نقد و جایگاه آن در کوه‌نوردی
معرفی و بررسی سایت‌های کوه‌نوردی برتر دنیا
زمینه‌های تعامل و تقابل کوه‌نوردی و فضاهای مجازی
چارچوب‌های فنی و اخلاقی در فضای مجازی
تکنولوژی‌های پیشرفته اینترنتی و نقش آن‌ها در کوه‌نوردی
کوه‌نوردی، اینترنت و مباحث حقوقی

...

(فدراسیون کوهنوردی)

/ 5 نظر / 40 بازدید
علی

با سلام و عرض ادب. منظورتان از کوهنوردی و فضای مجازی متوجه نشدم. آیا وبلاگنویسان هستش؟ خب صعود قلم چه ایرادی داشت؟ شما که خودتان از بانیان صعود قلم هستید و در دو ÷ست پایین تر به نوعی باز از آن حمایت کردید. این دوباره کاری ها برای چیست؟؟!

عزیزالهی

فضای مجازی، از حرف تا عمل : http://tehrankooh.blogfa.com/post-251.aspx

آنا

سلام علی آقا! بله وبلاگنویسان هم جزئی از فضای مجازی هستند و البته بخش مهم و قابل توجه آن اما همه چیز به وبلاگنویسان ختم نمیشود و این همایش شمول بیشتری نسبت به صعود قلم دارد. من همچنان به صعود قلم ارادت دارم و قرار نیست این همایش جای آنرا بگیرد که شما اینچنین نگران شده اید. اتفاقا برعکس امیدوارم همه اهالی صعود قلم و کافه کوه و فعالین باشگاه هاو گروه ها و کوهنوردان و کوه دوستان مستقل نیز به برگزاری هرچه بهتر این همایش کمک کنند. در خاتمه این را هم اضافه کنم که این همایش است نه صعود! موفق باشید

ارشیا

با ارزوی 12 ماه شادی 52 هفته خنده 365 روز سلامتی 8760ساعت عشق 525600دقیقه برکت 315300ثانیه دوستی سال نو پیشاپیش مبارک