حادثه در مسابقات سنگنوردی بانوان

از وبلاگ مکث:

 

" قوانین برگزاری مسابقات سنگنوردی با گذشت زمان همواره دستخوش تحولات مثبتی بوده است. اما متاسفانه  در ایران گاهی ماجرا بگونه ای دیگر پیش می رود. ما تلفیق مدرنیته و سنت  دربرگزاری مسابقاتمان را تا کجا پیش می بریم؟ تا انجا که در مسابقه روز جمعه (قهرمانی استان تهران) که توسط هیئت محترم کوهنوردی استان برگزار می شود، کادر مجرب در زمینه فوریت های پزشکی در محل مسابقه حضور ندارد! تا آنجا که دو شرکت کننده در ابتدا پشت سر هم به شدت مصدوم می شوند و از عدم اقدام صحیح و بموقع پزشکی در محل حادثه رنج می برند! شرایطی که کم و بیش ما را یاد نبرد خونین گلادیاتورها می اندازد، آنجا که هدف فقط و فقط برگزاری مسابقه است و دیگر هیچ! گویی جان آدمی در این میان کوچکترین اهمیتی ندارد.  . . .  "

 

ادامه مطلب

/ 5 نظر / 27 بازدید
مدافع

چه ربطی به نبرد گلادیاتور داشت؟؟ هرچی بلدی که نباید بکار ببری

محمد ابراهیمی

سلام بر انای عزیز قبل از هر چیز شرمنده از بابت دیر سر زدنم انا خیلی دلمان میخواست که توی برنامه سبلان حضور داشتی درسته که من 2 روز قبل از برنامه توی منطقه بودم ولی هی با بچه ها تماس میگرفتم که اومدید یا نه حتی خانم احمدیا فر که اومد از اونم پرسیدم ولی متاسفانه گفتن که توی ترافیک گیر کرده بودید یه امانتی به رسم یادبود براتون تدارک دیده بودم که دادم بچه ها برات بیارن به امین سلام مخصوصا برسون و امیدوارم که در اینده نزدیک بتونیم توی صعودهای مشترک باهمدیگه باشیم همیشه اوجالاردا

...

قابل توجه آقای عزیزالهی: با تسلیت به بازماندگان حادثه هواپیمای ایران 140 . همه میدانیم مهمتر از این مرحومین و مجروحین ، کودکان غزه و فلسطینیان عزیز هستند بدینوسیله به حزب الله لبنان خداقوت میگم و قول میدهم مانند گذشته تمام هزینه های موشکی و عمرانی سروران عرب را بپردازیم.روسیه هم پیمان ماست و همیشه مردانه پشت ایران بوده است!سی وچهارسال زحمت کشیدتانیروگاه بوشهر را درست کرد،البته قرارداد5ساله بود فدای سر پوتین.

!

جان مردم ایران چه ارزشی دارد! مبادا هواپیما ی خوب بخرید. فقط کمک مالی کنید به حماس و حزب الله.