حمایت از باشگاه دماوند

گرامی می داریم یاد و خاطره دوستان عزیز سفر کرده مان " نادیا آ نجفی، فرشاد خلیلی خوشه مهر، سید سعید طاهری، مهدی خراسانی، حمید کاظم زاده، مجید شهپری، اکبر کشاورز و علی اکبر ابراهیم پور " که در حادثه دلخراش بهمن دیزین سال 1388 با از خود گذشتگی و ایثار جان به جان آفرین تسلیم کردند و سر به ارادت فرود می آرویم به حضورمادران، پدران، همسر و فرزند و خانواده داغ داری که با عزیز خود ناباورانه بدورد گفته اند.

بدینوسیله باشگاه کوهنوردی و اسکی دماوند اعلام می دارد با توجه به رای دادگاه تجدید نظر در خصوص حادثه بهمن و لازم الاجرا بودن آن، بدلیل عدم وجود منابع و اعتبارات مالی کافی از کلیه همنوردان و جامعه کوهنوردی کشور دعوت می نماید تا در صورت تمایل در کمپین حمایت مالی از این باشگاه شرکت نمایند تا امکان اجرای رای فراهم گردد.

از کلیه عزیزان حامی درخواست می شود نام خود را به همراه 4 رقم آخر شماره کارت و یا شماره حسابی که از آن واریز صورت گرفته به آدرس ایمیل باشگاه:  Info@Damavandclub.ir   ارسال نمایند.

.............................................................................................

 

ضمن همدردی با خانواده جانباختگان حادثه دیزین و آرزوی عدم تکرار چنین حوادثی، اما اعتقاد دارم رای صادره دادگاه در رابطه با این حادثه و خصوصا برای مدیرعامل وقت باشگاه - آقای سعید صبور -  بسیار ناعادلانه و بدور از انصاف بود .

 

.............................................................................................

بروز رسانی شده در 8 خرداد:

در نهایت همکاری و همدلی کوهنوردان خصوصا هم باشگاهیان آقای صبور به ثمر نشست و شب باشکوه باشگاه دماوند شکل گرفت. ضمن تبریک ویژه به دماوندیان دعوت میکنم متن پرشور زیر را که توسط بشیر یکی از اعضای حاضر در آن جلسه نوشته شده است، بخوانید .

 

هم اکنون از جلسه باشگاه برگشته‌ام، جلسه ای که به منظور چاره‌جویی و یافتن راهی برای رفع مشکل باشگاه دماوند و بخصوص سعید صبور تشکیل شده بود. من هم در مطلبی قبل از شرکت در جلسه مواردی را ذکر کرده بودم و راه حل‌هایی که به نظرم رسیده بود را ذکر کرده بود. اما آنچه که امشب گذشت فراتر از تصور من و گمان می‌کنم حتی خوشبین‌ترین افراد نیز نمی‌توانستند آن را پیش‌بینی کنند. امشب یک بار دیگر ثابت کرد که بزرگترین پشتیبان و پایگاه قدرت سازمان‌های مردم نهاد موفق، اعضای آن‌ها هستند. امشب همه اعضای گروه از مسن‌ترین و با سابقه‌ترین اعضا تا عضوی که شاید هنوز چند هفته‌ای از شروع دوره آموزشی‌اش نگذشته است حماسه‌ای آفریدند. مبلغ بسیار زیادی از آنچه که برای کمک به سعید صبور مدیرعامل اسبق باشگاه، احتیاج بود جمع‌آوری شد. اعضای باشگاه اجازه ندادند که کار به برگزاری کمپین و مذاکره و جلسه با دیگران برسد. آفرین به این همت و همبستگی، درود بر شرافت همه اعضای باشگاه و دیگر کوهنوردان غیر عضو که کمک کردند و شبی خاطره‌انگیز را در تاریخ باشگاه دماوند ثبت کردند. چهارم خرداد نود و چهار برای همیشه در خاطره اعضای باشگاه خواهد ماند. این است سرمایه واقعی باشگاه دماوند، آنچه که علی‌رغم همه سختی‌ها و دشواری ها بیش از 60 سال این باشگاه را زنده نگاه داشته است. قدر این سرمایه را بدانیم.

جا دارد یک تشکر ویژه هم از سهند عقدایی داشته باشم که بدون شک قسمت مهمی از اتفاق امشب مدیون تیزهوشی و مدیریت خوب او در جلسه  بود.

 

/ 7 نظر / 96 بازدید
سارا

سلام.خوبين؟ حيفه وب به اين خوبي نيست که چنين آدرسي داره؟ ميخواي وب تو هم مثل سايتاي بزرگ يه آدرس اختصاصي داشته باشه؟ کافيه يه دامنه 3900 توماني براش بخري تا بشه يه سايت اختصاصي. بيا خودت ببين. http://s4you.ir/1/824Nn

کاوه

سلام فارغ از هر قضاوتی این تکه " با از خود گذشتگی و ایثار جان به جان افرین تسلیم کردند " برایم مفهوم نیست. خواهش می کنم کمی توضیح دهید. خودم هم کوشش می کنم ببینم در اون واقعه این درگذشتگان چه ایثاری و چه از خودگذشتگی بروز داده اند.

مه نیک

اوا شکلک اشتباه شد[چشمک][بغل]

ميثم انصاري

سلام وب خوبي داريد. خوشحال ميشم به ما هم سر بزنيد تشريف بياريد لرستان مناطق بكري واسه طبيعت گردي و كوهنوردي داره .

مهدی

سلام خانم فراهانی همیشه وبلاگتون رو میخوندم و برام الهام بخش بود فردی که هر هفته توچال میره و جشن 200 امین بار صعود توچال میگیره دیگه کوه نمیرین که گزارشاشو نمی نویسین؟ واقعا ما کوهنوردا چیز بارارزشتری از کوه هم داریم که کوه رو از خودمون دریغ کنیم

مهدی

یاد این بیت خیام افتادم که میگه: من در عجبم ز می فروشان کایشان به زانکه فروشند چه خواهند خرید