دماوند3

 

20 و 21 مرداد به اتفاق دو تن از دوستان همنورد موفق شدیم برنامه صعود به دماوند را اجرا کنیم.

مسیر صعود: از ناندل - جبهه شمالی

مسیر فرود: از بارگاه سوم - جبهه جنوبی

(اصلا عکس بی عکس!)

 

+ در این برنامه دیداری تازه کردیم با صعود قلمی های عزیز: مهدی ساقی و آرزو احمدزاده که از یال جنوبی و سیمین نوری از یال شمالی موفق به صعود قله شدند.

 

پی نوشت:

+ عظیم قیچی ساز موفقترین و پرافتخارترین کوهنورد ایرانی تا امروز. عکس های عظیم بر فراز گاشربروم ها را در تبریزکوه ببینید.

+ گل کوه به هدف جمع آوری اطلاعات و تاریخ کوه نوردی و صعودهای ورزشی زنان در ایران و جهان و درج آزادانه مقالات - اخبار -اطلاعات - ترجمه ها و گزارشات تمامی جامعه کوه نوردی و صعودهای ورزشی زنان درسراسر کشور - هیئت ها و تشکلات کوه نوردی وصعودهای ورزشی و زیست محیطی زنان به میان شما آمد.
   این متن معرفی وبلاگی است اخیرا شروع به فعالیت کرده است. تا پیش از این جای چنین وبلاگی که به صورت اختصاصی به انعکاس اخبار کوهنوردی بانوان بپردازد در جامعه کوهنویسان خالی بود. برای نویسنده آن آرزوی موفقیت دارم. (با تشکر از احسان.ب)

+ ایمیلی از آقای حسین زندی به دستم رسید با مضمون تاسیس اولین کتابخانه کوهنوردی کشور در قله یخچال همدان. به گفته ایشان همزمان با برگزاری برنامه صعود قلم در قله یخچال که با حضور وبلاگ نویسان کوهنورد برگزار شده بود، فضای پناهگاه این قله برای ایجاد یک کتابخانه در نظر گرفته شد. متن کامل این خبر را در خبرگزاری مهر بخوانید.

+ دیروز موقع بازگشت به رینه متوجه شدیم مکانی که ابتدای جاده خاکی دماوند از خودرو ها پول دریافت میکرد (همون عوارضی دماوند! ) جمع شده و فعلا و تا اطلاع ثانوی قرار نیست هیچ کوهنوردی برای رسیدن به گوسفندسرا پولی پرداخت کنه.

/ 48 نظر / 11 بازدید
نمایش نظرات قبلی
بابك

دمتگرم ايوالاه داره ولي بپام نميرسي منم اونجابودم ازممدبپرس

بابك

باباناراحت نشو چندمين صعودامسالت بودبزرگ ميشي يادت ميره

برج سینا !

اصلنم بدون عکس قبول نیست!!! [عینک] دوربینتو نمی خوای؟؟[شیطان]

سیاوش

سلام دیروز که پول گرفتند ولی اینبار 3000 تومن نه 5000 تومن ولی دریغ از یک قطره آب در مسجد

amin moein

babak babake dg!! duste man.. raftan jonubi

بابازدي توخال کارت حرف نداشت,ناراحت نشو‏!شماکوهنوردي نترس قوي هستي ثابت شده اي برام‏;خدابهت سلامتي بده که ببينيمت,سركارچندمين صعودتون به دماوندبودامسال‏?اين به اون صعود٢٢بهمن که ايميل زدي در,ه ه ه...

من كوهنوردنيستم ولي ورزشكارارودوستدارم فقط دماوند دماوند دماوند عشقمه کوه دماوندباهام حرف ميزنه باوركنيدفقط قله باوركن قله دماوندميگه كي ميای ب..ا..ب..ك

محمدابراهیمی

شهادت حضرت مولي , منادي وحدت , الگوي شجاعت , اسطوره صبر و شكيبايي و نمونه مردي و مردانگي تسليت باد علي اي هماي رحمت تو چه آيتي خدا را که به ماسوا فکندي همه سايه‌ي هما را دل اگر خداشناسي همه در رخ علي بين به علي شناختم به خدا قسم خدا را به خدا که در دو عالم اثر از فنا نماند چو علي گرفته باشد سر چشمه‌ي بقا را مگر اي سحاب رحمت تو بباري ارنه دوزخ به شرار قهر سوزد همه جان ماسوا را برو اي گداي مسکين در خانه‌ي علي زن که نگين پادشاهي دهد از کرم گدا را بجز از علي که گويد به پسر که قاتل من چو اسير تست اکنون به اسير کن مدارا

ابو الفضا عاجلو

با سلام تبریک ما هم پذیرا باش موفق باشید با تشکر کوهنوردان راستوند

ابو الفضل عاجلو

با سلام تبریک ما هم پذیرا باش موفق باشید با تشکر کوهنوردان راستوند