فرياد ما را ميشنويد؟؟؟

برای اعتراض به آبگیری سیوند لینک زیر را امضا کنید.

بر بادی سیوند(لینک اعتراض به آبگیری سد سیوند)

image003.jpg

pasargad_myLove.jpg

..

/ 55 نظر / 13 بازدید
نمایش نظرات قبلی
پيتزا زبان

تا حالا پیتزا زبون خوردید؟؟؟؟ ................................... پيتزا پانيذ... خيابان ستارخان... خيابان پاتريس... نبش خيابان يازدهم.۶۶۹۳۱۸۴۱ اولين و تنها پيتزای زبان در تهران به دوستانتون هم بگيد.

.

http://www.havayetaze.com/Show.asp?id=4023

ابولقاسمی (باشگاه آفاق)

سال يکههزارو سيسدو هشتاد وشش را به شما تبريک ميگويم. باآرزوی سالی پرازشادی وسلامتی برای شما و تمام همنوردان. همه باهم به این همه بیحرمتی به پاسارگاد اعتراض میکنیم.

فريد

جنايته ؟ انجا ايران است کسی صدای منو نميشنود!؟

مشولی

سلام بر دختر کوهستان به صبر کوش تو ای دل که حق رها نکند چنين عزيز نگينی بدست اهرمنی حضرت حافظ

علي قادري

سلام چطوريه؟ که ميراث فرهنگی ميگه که نمی ذاريم آب گيری بشه بعئ وزارت نيرو مياد آب گيری ميکنه به بهانه اينکه با دستگاههای رطوبت سنج رطوبت منطقه رو اندازه گيری کنه بعد ما ها هم داد ميزنيم که آبگيری نشه و کشاورزای اون منطقه که از زور کم آبی صداشون در اومده خواستار آبگيری سريع تره سد هستن؟ چهار تا نظر مختلف؟ جل الخالق... اونوقت مدعی هم هستيم ما ايرانی ها همه هوای هم ديگه رو داريم.

مريم احمدی

سلام عزيزم. آب‌گيری سد سيوند فاجعه مردم شناسی-تاريخی بسيار بزرگی است ولی به تمام دوستداران تاريخ اين سرزمين يادآوری می‌کنم که با آبگيری اين سد محوطه تاريخی پاسارگاد و مقبره کوروش بزرگ به‌زير آب نمی‌رود. ورودی اصلی پاسارگاد مسيری نيست که ما امروزه از آن وارد محوطه می‌شويم بلکه مسيری است از پشت محوطه بنام «تنگ بلاغي» که جاده شاهی ورود به پاسارگاد بوده و پر از دهکده‌های هخامنشی حفاری نشده است. با آبگيری سد سيوند تنگ بلاغی به زير آب رفته و روستاهای هخامنشی به‌همراه کليه اطلاعات مردم‌شناسی آن دوره به‌زير آب خواهد رفت. ما اطلاعات چندانی از نحوه زندگی مردم عادی هخامنشی نداريم و کليه اطلاعات ما مربوط به پادشاهی هخامنشی و کاخ‌های آنهاست. بنابراين مطمئن باشيد که مقبره کوروش در امان است. يک کارشناس آثار تاريخی

حقم رو ميگيرم-

برای من افتخاری بالاتراز اين نيست که با تقديم جان و روحم بتونم کوچکترين حمايتی از آبا و اجداد و تاريخ و فرهنگم و مهمتر از همه اينها از خاکم بکنم.خاکی که اگر امروز کمترين افتخاری به ايرانی بودنم ميکنم از صدقه سر اونه .از فرهنگ تمدن ساز اونه . از مکتب ميتراش که پايه گذار تمام مکاتبه. از زرتشت بزرگشه که با اون همه علم هيچوقت ادعای پيامبری نکرد. شما برين امضاء بدين و پيام بفرستين . مطمئن باشيد که امثال من نميذارن اون سد آبگيری بشه.ادعا نميکنم می‌خوام بلکه کمی به اين ملت مسخ شده بربخوره. يک نگاه به دور و برتون بکنين. شيطان رودرروی شماست. ديگه چه نشونه‌ای می‌خواهيد؟يک ديو با دو تا شاخ ؟ يا يک سرزمين که هر چی تو جهنم مسلمونا پيداميشه تو اون هم پيدا ميشه؟

محمد علی

من زرتشتی نيستم . ولی شديداْ با آب گيری سد سيوند مخالفم . کورش در قلب همه ايرانيان است . اجزاء بدن کورش ذره ذره خاک ايرانيان است . کورش گفت : فرمان ميدهم بدنم را بدون تابوت و موميايی به خاک سپارند تا اجزاء بدنم ذرات خاک ايرانيان را تشکيل دهد . با تشکر از شما (دوستدار کورش : علی)