صعود وبلاگ نویسان به توچال

سلام به دوستان کوه نویس عزیز.

 

مدتی است گروه بزرگ تاریانا قصد صعود به پایتخت کوه های ایران (توچال) را نموده است. ولی متوجه شدیم برخی همنوردانمان از شهر های مختلف نیز در همان تاریخ در تهران حضور دارند. بدین جهت با مشورت دایی علی و استاد مشولی و سایر دوستان عزیز تصمیم گرفتیم این فرصت را مغتنم شمرده  این برنامه را تبدیل به صعود مشترک کوهنویسان  بنماییم و از این طریق دوستان خوبمان را از نزدیک دیده و با صعودی به یاد ماندنی و زیبا  تاثیری هر چند اندک در تغییر فضای بد اخیر حاکم بر وبلاگ های کوهنوردی داشته باشیم و برعکس  نشست وبلاگنویسان که با همت بالای کوهنوردان یکبار برای همیشه انجام شد!!‌ قطعا صحبت درباره وبلاگ ها و مسائل پیرامون آن هم از محور های اصلی برنامه خواهد بود و امید است این حرکت در سالهای آینده و در شهرهای دیگر هم تکرار گردد.  

 

بدین طریق از تمام کوهنویسان محترم دعوت میکنیم که در صورت تمایل در این برنامه شرکت کنند و قبلا مراتب حضور خود را اطلاع دهید.

 

زمان برنامه پنجشبنه و جمعه هفدهم و هجدهم اسفندماه از میدان سربند. زمان حرکت متعاقبا اعلام خواهد شد.

/ 90 نظر / 33 بازدید
نمایش نظرات قبلی
بهنام

ای خدا توبه............. جواب مامانشو من ميدم نگران نباشيد...شايد هم رفتيم بند يخچال..... از اون جا هم شيرپلا معلومه يه اتيش درست می کنم با دود علامت می دم

بهنام

اين يعنی منم نيام ديگه.....

azizollahi

آقای مشولی سلام . اذان صبح به افق تهران ساعت پنج و پنج دقیقه هست. نکنه میخواهید ما رو بی نماز بفرستید قله !! درسته که من آدم درست و حسابی نیستم اما دیگه از این دو رکعت نماز خدا کش نمی رم !

نوا

اونايی که صبح راه ميفتن ميرن شير پلا تا شب ميمونن؟خاله بازی هم ميشه کرد؟

همنورد

سلام ، در صورت تمايل به نام { همنورد } آدرس وبلاگ را ، درج نماييد . لطفا راهنمایی های خود را نیز برای پیشبرد رسالت مان که خدمت به کوهنوردی ایران عزیز است دریغ نفرمایید. صعود توچال خوبی در پيش رو داشته باشيد و لطفا در محل سنگ سياه برای شادی روح << علی اميری >> توقفی داشته و فاتحه ای بخوانيد ....... پاينده باشيد ......

بيژن

نوا.....

نقطه

صبر کنيد ببينم نوا خانم. خاله بازی هم هست کوچولو !! پاشو بيا .

نوا

حتم ميام ساعت ۶ راه ميفتم.شب هم بر ميگردم پايين. فقط ميام تولد وب لاگم رو اعلام کنم و وب لاگ نويسا رو ببينم.

آنا

نوا جون من كه بي صبرانه منتظر تولد وبلاگت هستم. اسمشو انتخاب كردي؟ من كه هنوز نميدونم اين بچه دختره يا پسره!!!!!!!! هر چي هست قدمش روي چشم. مباركه. ساعت ۶ منتظرت بمونيم؟