تخریب کوهستان زیبای الوند

 

به تاریخ عکس ها دقت کنید. مرداد٨٨ !  این است فرهنگ و طبیعت دوستی ما !

 

 

 

..................................................

تصاویر زیر  نیز به تاریخ 14 خرداد 89 و بر فراز الوند با اسپری رنگ نوشته شده است ما هم چون شما این مخربان طبیعت را به حال خود نخواهیم گذاشت و پیگیری خواهیم نمود

 

 

 

دقیقا سنگ قله

سنگ قله-گروه سولدوز

سنگ قله  متن:زارع زاده محمد رضا

 سنگ قله   متن: حسن زاده ملاح پاکزارد نجفی از شهرستان یا روستای نوکنده و لیوان شرقی

 

و مرده باد آنکه بر طبیعت ایران اینگونه میتازد

 

/ 36 نظر / 13 بازدید
نمایش نظرات قبلی
فافاشی

آفرین به آنا خانم سنگنورد [لبخند] ان شاالله که بزرگترین دیوار ه جهان رو صعود کنی [گل][گل]

بابایی

کجایی دختر گلم ؟

ایمان

سلام آنا جان خوبی؟ هنوز هم می نویسی؟ مدت ها بود که سر نزده بودم بهت. حقیقتش آدرس وبتم نداشتم الان هم اتفاقی اومدم خونت!! آخه آدم های معروف رو زود میشه پیدا کرد. یکیش هم این کیانا [نیشخند] موفق باشی .

ایمان

ضمنا هر وقت هم می خواین بیاین دماوند تو شهر ما یه اجازه ای یه اهننی یه اوهوننی یه چی بگین ما هم دلمون خوش باشه . اگه از شهر شما هم دماوند معلومه معنیش اینه که از اونجا دارین شهر ما رو می بینین. [مغرور] نذارین برم فرمانداری بگم جلوی غریبه ها رو بگیرنا [ابله] باشه؟ دفعه دیگه حتما صبونه بیاین خونه ما بعد برین قله[دلقک]

امیر حسین ناظمی

ای کاش من هم یک کوهنورد بودم ...! سلام همنورد من لینک وبلاگتون رو توی وبلاگم گذاشتم که امیدوارم راضی باشید. ارادتمند شما امیر حسین ناظمی.

قیداری

سلام خانم کوهنورد من یک قیداری هستم استاد یکی از دانشگاههای معروف ایران. و هودار سرسخت محیط زیست و طبیعت.قیداریها را بی فرهنگ خطاب کرده اید. فکر نمی کنید لازم نبود این کلمه را بکار ببرید؟ عکسها خود گویای همه چیز هستند.خیلی چیزها نیاز به آموزش دارند.همه کم کم یاد میگیرند که چگونه با طبیعت و مهمتر انسانها برخورد کنند. امیدوارم مثل کوه صبور و با حوصله باشید. به درود.