چهارمین صعود قلم

چهارمین صعود قلم ٨ و ٩ مرداد ماه سالجاری در بینالود مشهد برگزار شد. این برنامه به همت دوستان خوب مشهدی و تلاش ارزنده  آقای صالحی به اجرا در آمد. جا دارد از زحمات ایشان قدردانی کنیم و امیدواریم این صعود همچنان با حضور پررنگ تر وبلاگنویسان سال آینده ادامه داشته باشد. و به عنوان یک پیشنهاد فکر میکنم این همایشات اگر هدفمند باشد و به مسائل مشکلات و اتفاقات کلی و جزئی کوهنوردی پرداخته شود به پربار تر کردن و تمایل وبلاگنویسان به شرکت در این برنامه ها کمک زیادی خواهد کرد.

.

 

گزارشی از صعود قلم را با نگارش آقای ستوده در وبلاگش میخوانیم:

چهارمین صعود قلم با تمام بحث و نظرات و گفته و شنیده های بسیار به همت مرتضی صالحی فرد در تاریخهای ۸و ۹ مرداد ماه در منطقه بینالود انجام شد . حرکت مثبتی که جمع صیمیمی تعدادی از وبلاگ نویسان کوهنورد را گرد هم آورد . این خود حرکتی ارزشی و قابل احترام است .

     جلسه معارفه و بحث های اجرایی برنامه  روز پنجشنبه 8 مرداد 88 در سالن باشگاه آزادگان مشهد آغاز شد جایی که مسئولین باشگاه با رویی خوش و مهربانانه پذیرای میهمانان صعود قلم بودند ، واقعاً جامعه کوهنوردی باید به داشتن چنین سرمایه های انسانی بر خود ببالد هر یک با لبخند بر لب از خراسان و زائران امام رضا(ع) و کوه های این خطه مقدس گفتند از بینالود گفتند و ابهت آن و از شیر باد و مسیرهای دسترسی به هریک از آنها سخن به میان آمد .  ادامه...

.....

/ 33 نظر / 23 بازدید
نمایش نظرات قبلی
ننه اکبرآقا

.....ننه.......عباس عمرش به دنیا بود ننه.........

ننه اکبرآقا

.....ننه.......عباس عمرش به دنیا بود ننه.........

ننه اکبرآقا

....آنا....ننه.....واقعا تو قلم جات خالی بود عروس گلم.......

ملکه زیبایی و شهریار

سلام [لبخند] خیلی لطف داری عزیزم پس تو و سلی دوست هستین [لبخند] راستی مطالب وبت رو خوندم. سنگین تر بودن دستور العمل می دادن که کسی توی ارومیه اصلا کوه نره! کوهنوردی ممنوع! واقعا چی فکر کردن؟؟ فکر کن یکی بخواد توی تهران این کارا رو کنه. کلک چال و پلنگ چال و توچال بشه پولی!!!

برج سینا !

تو هر شهر و ولایت، چه در میهن چه غربت، خاموشی کار ما نیست، همت کنید جماعت! http://www.petitioniran.com/?page=petition&pid=YLT5392

برج سینا !

خوشحالم که دوستان تونستن مسیر جدیدی بر روی برودپیک گشایش کنن. امیدوارم در ادامه بتونن قله رو هم صعود کنن. خبر صعود های موفق تیم های ایرانی هم تو منطقه هیمالیا بهانه خوبی بود برای لحظه ای دور شدن از این روزهاو لحظه های خاکستری و نشستن لبخند کمرنگ بر لبهایی که خنده بر آنها خشک شده است. خوشحالم. امیدوارم اینروزها خبر آزادی کاظم هم به این خبرهای خوب اضافه بشه. امیدوارم.

ما بیشماریم

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟ گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پروازرا علامت ممنوع میزنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟ گیرم که می زنید گیرم که میبرید گیرم که می کشید با رویش ناگزیر جوانه چه میکنید؟

حسن باقری

سلام آنا جان اگه بنده تازه کار رو هم قابل دونستید خوشحال میشم تو برنامه بعدی صعود قلم در کنار دوستان باشم باتشکر حسن باقری

به برج سینا

به برج سینا همون بهتر که تو یکی خاموش بشی. در غیر این صورت مجبور میشیم به هذیانهای تو گوش کنیم. مگر تو نبودی که در آستانه انتخابات از استقبالی که از آقای احمدی نژاد در ارومیه شد ذوق زده شده بودی؟ حالا چی شده که مخالف شدی؟ بچه ریقو.