اطلاعيه دوم صعود کوهنويسان به توچال

.

هم دل ٬ هم گام٬ هم نفس پيش به سوي كوه !!!

دوستان و همنوردان عزيز سلام.

v   پنجشنبه و جمعه اين هفته صعود كوهنوردان تاريانا با همراهي جمعي از دوستان كوهنويس و غير كوهنويس به توچال انجام خواهد شد. از اينكه در اين مدت با كامنتهاي خود مرا مورد لطف قرار داديد ممنون و سپاسگذارم و از برخي دوستان به خاطر تاخير در ارسال اين پست عذر ميخواهم.

v   پنجشنبه صبح ساعت يازده  تيم بزرگ تاريانا به سرپرستي دكتر عباسي از ميدون سربند حركت ميكنه و يك تيم كوچكتر باقي دوستان كه نميتوانند صبح حركت كنند ساعت 6 بعد از ظهر پنجشنبه به اتفاق هم به سمت شيرپلا حركت ميكنيم تا شب را در پناهگاه در كنار دوستان باشيم.

v   دوستاني هم كه نه يازده صبح برايشام مقدور است نه 6 بعد از ظهر و با مسير آشنايي كامل دارند ميتوانند خودشان هر زماني كه امكان دارند حركت كنند. فقط شب شير پلا باشند كه صبح همگي راهي قله شويم.

v   با مسئول شيرپلا صحبت شده و مشكلي از بابت اسكان همنوردان وجود ندارد. فقط لازم به ذكر است كه هزينه خوابگاه نفري 1500 تومان ميباشد.

v   دوستان عزيز توجه داشته باشند ساعت حركت به سوي قله 5 صبح از شيرپلا و لازم است دوستان جهت صبحانه وسايل گرمايي از قبيل  گاز خوراك پزي ( هر چند نفر يكي كافيست) به همراه داشته باشند چون بوفه پناهگاه ساعت 6:30 باز ميشود.

v   جهت اطلاع دوستاني كه سوال كرده بودند باز تاكيد ميكنم كرامپون و كلنگ و يخ شكن و طناب انفرادي لازم نيست. از آوردن اين وسايل خودداري كنيد.

      v  هوا در روز هاي پنجشنبه و جمعه ابري و همراه با بارش ملايم برف است. دما   بين   3- تا 12- و سرعت باد 5 تا 10 كيلومتر در ساعت. يعني يك روز بسيار خوب براي صعود.

 

v      فقط خواهشمندم بار ديگر بطور قطعي آمدن خود را و اينكه با چه گروهي و چه ساعتي اعلام فرماييد.

v      دوستان عزيز ذكر اين موارد فقط به جهت ياد آوري و در حد  معلومات اندك بنده بود. جسارت اين حقير را ببخشيد.

v      منتظر دوستان هستيم.

 

 

 

 

 

/ 21 نظر / 12 بازدید
نمایش نظرات قبلی
حامد

همنوردان دوستان افتخار همراهيتون رو نداشتم پيروز باشيد...

فرشيد

آقای عزيزالهی زيبا بود کامنتتون ب منم با شما موافقم ما که حلالتون کرديم چون همونطور که گفتيد احتمال مرگ و مير با اين راهنما...خدا به خير کنه تلافات زياد نباشه

محمد سلامت

هم دل، هم گام، هم نفس عکسهای صعود کوهنوردان تاریانا اهواز و وب لاگ نویسان کوه: http://community.webshots.com/album/558098887aubjwa

احسان

با سلام خدمت شما منم توی اين صعود با شما همراه بودم و لی شما متوجه نشديد با شما از همنون لحظات اول تا آخر صعود همراه شما بودم شايد به خاطر نياريد همون پسرک تنها که يه گوشه نشسته بود با یه کاپشن قرمز بلکه يکی سراغشو بگيره که متاسفانه کسی نيومد .متاسفانه شما اصلا توی اين برنامه تنها کسانی رو که سراغی ازشون نگرفتید وبلاگ نويسان بود ولی خوب بود موفق باشيد انشاالله برنامه های بعدی

قاضی نوری

سلام من اين پست را امروز خوندم و شايد برای اين پيشنهاد دير بباشه اما: من فکر می کنم طناب انفرادی تو هر برنامه ای با هر شرايطی بايد همراه افراد باشه

من

سلام ، لوگوی بالای صفحه وبلاگ تان بسيار زيباست اما جای حود شما خيلی خاليست ...... منتظر گزارش دستاوردهای اين نشست هستم .... موفق باشيد ....

آنا

سلام جناب من. ممنون از لطف شما. من نفر دوم در صف همنوردان هستم و همچنين در گوشه چپ عکس. در ضمن قرار بر اين شد که دايی علی عزيز که ميزبان اين برنامه بودند زحمت گزارش این برنامه را هم تقبل کنند و همه ما هم منتظر گزارش ایشان هستیم.

محمد سلامت

سلام : عکس فوق العاده زيبايی برای لوگوی وبلاگت درست کردی... باعث میشه هر وقت به آنا پورنا سر بزنیم باز هم یاد اون دو روز به یاد ماندنی بیفتیم. پ.ن:برای برنامه گهر هم خودتون برنامه ریزی رو برعهده میگیرید؟

همنورد

"گويند رمز عشق مگوييد و مشنويد مشکل حکايتی است که تقریر می کنند" سلام به کليه عزيزانی که در برنامه روز جمعه شرکت داشند سلام و خسته نباشيد عرض می کنم . آنچه که آدميان مختلف از رنگها ، نژادها ، قوميت ها و سلايق مختلف را گرد هم می آورد ، مشترکات بوده و هست. برنامه صعود وبلاگ کوه نويسان در حالی انجام شده که هميشه در رويدادهای مهم و گامهای ابتدايی هدفهايی والا ، بزرگانی پيشقدم بوده و بزرگانی نيز ميدان را به جوانترها داده اند و خود از کنار ، نظاره گر فعاليت گروه ها هستند و در مواقع لزوم هيچگاه از ارائه تجربيات خود دريغ ننموده اند. برنامه توچال نيز بزرگانی را با خود داشت و بزرگانی نيز اگرچه حضور فيزيکی نداشتند اما مطمئن هستم که روح و دل شان با شما عزيزان بود. گام اول شايد در نشست اول وبلاگ نويس ها در پناهگاه پلنگ چال برگزار شده بود که بنوبه خود ايده ای ناب بود که امروز در برنامه شما - با وجود عدم شرکت آن عزيزان در اين برنامه - تجلی پيدا کرده است. هميشه پاينده باشيد و استوار ، همدل و هدفدار .....