استعفای فریدیان

 

متن زیر  از سوی کاظم فریدیان به ایمیل من ارسال شده است.

 

...

به نام خدا

با سلام

در اعتراض به نادیده گرفتن خردجمعی و چندصدایی  که روح حاکم  باشگاه کوه نوردی و اسکی دماوند است و خود حق پنداری جمعی از پیران مصلحت!! اندیش باشگاه که در مراسم بزرگداشت شادروان لیلااسفنیاری مانع نمایش فیلم "لیلای بی لیلی" شدند اینجانب کاظم فریدیان، مدال صعود قله نانگاپاربات به باشگاه باز پس داده و استعفای خود از عضویت در باشگاه کوه نوردی و اسکی دماوند را تقدیم نایب رییس هییت مدیره جناب آقای اکبر مشهدی زاده می نمایم.

"لیلای بی لیلی" شرح مختصر و مستندی بود از سازوکار نخبه کشی جامعه ی کوه نوردی که لیلاهای این مرز و بوم را به ورطه ی پاکبازی و جانفشانی  می کشاند در حالیکه فرصت سوزترین و استعدادکش‌ترین افراد را بر مسند نشانده و تکریم می کند.

به امید پیروزی و سربلندی ایران و ایرانی

و

باشگاه کوه نوردی و اسکی دماوند

کاظم فریدیان

5/6/1390 

/ 30 نظر / 12 بازدید
نمایش نظرات قبلی
Amir

با سلام من کاملا با نظر استاد موافقم ... و هم نظر با ایشون

---

آخه یکی نیست بگه درد تو این مملکت کمه کمه که پول میدن به توی مزدور که ببینی بازوی کی تو بازوی کیه؟! بشینی کی رو بپای که چی قراره بشه؟ اگه دیکتاتورهای ابله روزگار پولایی که خرج این سگهای نگهبان مردم می کردند خرج رفاه و آبادانی کشورشون می کردند هنوز در راس حکومتاشون بودند ولی دیدیم که اونها ابله تر از این حرفها هستند و تا نابودی کامل خودشان به این بلاهت ادامه می دهند بدبخت مزدور،اونقدر وقیحانه و بی شرمانه نوشتی که فقط و فقط از یک گروه چنین نوشتنی بر میادکه وقیحترین و بی شرم ترینشون امروز رییس جمهور ایرانه و به جز نکبت و بدبختی چیزی ازش تولید نمیشه اگر خدانظری به ما بکنه مثل بقیه دیکتاتورهای نحس جهان با تابوت بدرقتون می کنیم فکراتو بکن و تجسم کن که اونوقت چجوری باید پشت تابوت اربابات عو عو کنی

.

جناب آقای خودم می شه بگید چجوری این شعبده بازی رو می کنید؟ یا اینکه در این آشفته بازار تو هم دروغی می گی و به خیال خودت همه رو میذاری سرکار!!!؟

سلام,حميدثابتي امروزدراولين برف پاييزی توچال براثرايست قلبي جان باخت روحش شاد‏@‏

حميدثابتي براثرايست قلبي درميدان مجسمه دربندجان باخت روحش شاد

سعيد

امثال فریدیان ها که فتح قلل برایشان از جان انسان مهمتره رو نباید به قهرمان تبدیل کرد

خودم

1- شماکه "." را به عنوان نام خود برگزیده اید. یعنی متواضعید؟!! 2-احتمال قریب به یقین شما همان دوست! کامنتگذار مزدوری هستید که "استاد جنجال سازی" را گذاشتید 3-ما که در وجوه مادی و معنوی هر چه گشتیم نشانی از "آقایی" در خود نیافتیم شما که از عالم غیب به این مهم نایل شدید به نظر شعبده بازترید :-) 4-برای اینکه فکر نکنید از جواب طفره رفتم بگم که هر کامپیوتری با توجه به تنظیمات ویندوز و نرم افزار تایپ و نرم افزارهای مکمل مثل فونتها و ادیتورها بارکدهایی را روی بیتها میگذارد که انحصارا مخصوص آن کامپیوتر است واز این نظر تقریبن محال است که دو کامپیوتر شبیه به هم باشند. شاید به ظاهر متنها شبیه هم باشند ولی وقتی شما فونت و یا پسوند متنها را تغییر دهید در صورتیکه همه چیز عینا شبیه به هم نباشد نتایج متفاوت بدست میایدو وقتی نتیجه یکسان است یعنی به احتمال قریب به یقین از یک کامپیوتر و با تنظیمات یکسان استفاده شده است 5-در کامنت موضوع حرف ما و نامه کاظم یک خطای تکراری مشترک وجود دارد که شک برانگیز است و دلیلی برای دقت بیشتر شد

خودم

6-هر کی از من قلت :-))) املایی بگیره الهی نوک دماغش کورک بزنه

دلسوز

استعفای ایشان در راستای بیداری مردم منطقه است

جواد

سلام یه عکس از ساوالان به نظرتان شبیه کسی نیست؟