از کوهنوردان گمشده توچال ...

به قول یکی از دوستان این دو کوهنورد

... محمد مرد برف بود. مرد کولاک! مرد سرما !!

و شیرین دختری که بار ها و بارها  قله های سترگ و بلند را مغرورانه به زیر پا کشانده بود!!

 .. و این بود تقدیر الهی برای این دو کوهنورد بزرگ....  .

چهارشنبه دوستان و همنوردان این عزیزان به چشمه نرگس رفته و پیکر بی جانشان را به پایین منتقل کردند.

دیروز عصر هم مراسم یادبودی برای این عزیزان در پارکینگ دارآباد برگزار شد.

عکسهایی از چهارشنبه و پیدا شدن کوهنوردان گمشده توچال

منبع عکس ها : خانه کوهنوردان تهران

.................

/ 27 نظر / 21 بازدید
نمایش نظرات قبلی

تقدیم به خانواده و همنوردان عزیزانی که دیگر در میان ما نیستند! خوب نگاه کن : همه این بدن هایی که میبینی روزی تجزیه خواهند شد , آنها زندگی می کنند , عشق می ورزند , امیدوارند دوباره نگاه کن : هیچ چیز وجود ندارد .!!! نسلهای آدمی از خاک بلند می شوند و دوباره به خاک می ریزند . این همه هیاهوی از آن چیست ؟ اکنون دیگر می دانم : از هیچ چیز نمی ترسم ٫ خود را از ذهن ٫ دل و جسم هر سه خلاص کرده ام ٫ اوج گرفته ام ٫ آزادم. این همان چیزی است که همواره در جستجویش بودم ٫ هرگز بیش از این نخواسته ام ٫ من همواره در جستجوی آزادی بودم . نوشته شده توسط پوریا حضور شما در برنامه های تقویم شامونی باعث خوشحالی ماست. در آخر هم بايد اشاره کنم که خط الراس نوردی يکی از رشته های زير شاخه ديگر کوهنوردی مي باشد.

پوريا محمدی

خانم آنا اسامی قبولشدگان اردوهای هيماليا خيلی وقت پيش اعلام شده سريعتر با فدراسيون تماس بگيريد. ۰۲۱۲۲۵۶۹۹۹۵

شايد...

انا جان ايميلم رسيد؟فقط برا اين ميپر سم که يه بار برگشت خورد دوباره فرستادم اگه احيانا رسيد و ترجيح دادی جواب ندی مسئله ای نيست

سوسن

سلام دوست عزيز آنا من سوسن رييسی هستم و از اين که به من سر زديد متشکرم شما لطف داريد.

سوسن

باز هم سلام دوست خوبم اگر در مورد شعر :مرا به دورترين قله ها.......پرسيده ايد بله اون شعر و خيلی های ديگه از اون دست ؛پيشکشی است ناقابل برای قله های زیبای ميهن مان عزيزمان و از لطف شما سپاس گزارم

مهم نیست

یک ضرب المثا هست که می گه همیشه این شناگرهای ماهر هستن که غرق می شن ... دلیلش هم اینه نمی ترسن. این دو نفر هم گویا راه زیادی رو در شرایط بد طی کرده بودن. یکی از دوستان می گفت دوستش اینها رو دیده و بهشون از پیش بینی هوا شناسی گفته ولی فایده ای نداشته. کاش یک کمی زودتر یا دیرتر به اونجا رسیده بودن. راستی هیچ راهی برای فرار از صدمات ناشی برخورد صاعقه با زمین وجود نداره ؟ در ضمن لینک عکسها هم فیلتر شده انگاری (حداقل برای من)

توکلی

سلام.این عکسها رو سایت خانه باز نمیشود.عکسها رو دارید؟

توکلی

دیروز عصر هم مراسم یادبودی برای این عزیزان در پارکینگ دارآباد برگزار شد. عکسهایی از چهارشنبه و پیدا شدن کوهنوردان گمشده توچال منبع عکس ها : خانه کوهنوردان تهران عکسها قابل مشاهده نیست .این عکسها را در آرشیوتان دارید؟ممنون.