سومين صعود مشترک وبلاگنويسان

دعوتنامه سومين صعود مشترك

جهت هماهنگی با شماره تلفن ۰۹۱۲۳۲۵۳۱۷۷ تماس بگیرید

دوستان عزیز لطفا از طریق کامنتینگ این وبلاگ یا ارسال ایمیل به آدرس a_mountainer@yahoo.com  و یا تماس با شماره تلفن مذکور شرکت در این برنامه را با ذکر نام و شماره تلفن خود  اعلام فرمائید.

.....................................

با تشکر از آقایان فرشید فاریابی - حامد حصاری - علی مطلق - حمید وطن خواه  و سایر دوستان وبلاگنویس که جهت هماهنگی  اجرای این برنامه تا کنون زحمت کشیده اند.

/ 87 نظر / 10 بازدید
نمایش نظرات قبلی
حامد

آقایون و خانومهای محترم... آتش بس!!!! و اين پست مخصوص سومین برنامه مشترک وبلاگ نويسان کوهنورد هست.پس لطفا اگر در همين زمينه نظری داريد يا قصد داريد برای اين برنامه اعلام آمادگی کنيد ٬ مطلبی بنگاريد.دعوا های شخصی را به محيطهايی مثل Messenger که هم برای صحبت هست و هم خصوصی منتقل نماييد. البته لطفا.

حامد

آقایون و خانومهای محترم... آتش بس!!!! و اين پست مخصوص سومین برنامه مشترک وبلاگ نويسان کوهنورد هست.پس لطفا اگر در همين زمينه نظری داريد يا قصد داريد برای اين برنامه اعلام آمادگی کنيد ٬ مطلبی بنگاريد.دعوا های شخصی را به محيطهايی مثل Messenger که هم برای صحبت هست و هم خصوصی منتقل نماييد. البته لطفا.

نقطه چين

سلام دوباره از اينکه بحث به توهين به برخی دوستان کشيده شد متاسفم. من همين جا آتش بس اعلام می کنم و اعلام می دارم که گرفتن گوش گاهی جهت نشنيدن حقيقت است! اما غرغر و زياده گويی مختص خانم ها نيست. آقايون هم کم بی بهره از اين خصلتها نيستند. ضمنا نظر نسنجيده شما هم بی تاثير در اين آتش سوزی به قول شما نبود. از اينکه برای ما آرزوی خوب کرديد متشکرم. اميدوارم همه انسانهای روشنفکر و آزاده هميشه تاريخ مستدام باشند. موفق باشيد.

فرشيد

بفرما اونوقت بگيد ما زبان دیپلماسی بلد نيستيم ببيند ما و اين نقطه چين در چه فضای رمانتيکی گفتمان کرديم بدون اينکه به ساحت محترم کسی خللی وارد بشه.اينقدر اين فضای دیپلماسی ما باز هست که حامد می آيد و يک تذکر آيین نامه ای می دهد بدون اينکه به ما بر بخورد يا خاطر نازک اين نقطه چين ما آزرده شود.گفتمان است آقا جان وبلاگ نويسان مباحث خود را از همينجا شروع کردند تا به بالای دماوند برسند اصلا یکی از اهداف این نشست برا همين ديالوگها بوده ديگه .غير اينست نقطه چين عزيز و حامد خان عزيزم؟اما ما هم فقط به خاطر نقطه چين عزيز آتش بس را می پذيريم و به مرزهای قانونی عقب نشينی می کنيم ضمنا دربست مخلص آنا خانوم هم هستيم... قبلتو؟ گمونم عروس رفته گاز سوز کنه شاد باشيد همه بر منظر مزاح بود وگرنه نقطه چين از دوستان خوبه منه اينو خودشم می دونه اما خب گاهی يه قلقلک همو می ديم

ديدار

ببينم شما راستی راستی کوهنورديد؟ اصلاْ کار و زندگی هم داريد؟ من که يک نظر به اين کامنتينگ انداختم کلی وقت برای خواندن آن گذاشتم خدا می داند شما که حضور فعال داريد چقدر وقت می گذاريد. اسم های اجق وجقیتون هم که نوبره فقط خواهش می کنم اگر یک وقت فرصت کردید به کوه بروید کمی جدی تر باشید. خدا آخر و عاقبت همه را ختم به خير کند.

کاظم.ح

سلام. منتظر عکس هستم(علم چال) مرسی

علی

خانم فراهانی سلام. خسته نباشيد. من هم دوست دارم باهاتون بيام دماوند. فقط ميخواستم بدونم ميتونم يکی از دوستامو با خودم بيارم يا اينکه اين برنامه فقط مختص وبلاگ نويسان هستش؟ خودم هم شنبه می گم که میتونم بیام يا نه؟ موفق و سربلند باشيد.

سياوش

من دارم می رم خدمت مقدس سربازی به این نظام مقدس خدمت کنم اگه دوست داشتی برای همدردی بیا آیریکان

جواد

فکر می کنم اشتباهی شده. اينهائی که اينجا می پلکند بيشتر اهل وبلاس هستند تا وبلاگ