برنامه ای به یاد لیلا اسفندیاری (غارنوردان کرج)

 

 

 

..

درود و تسلیت برهمه ی کسانی که از دست دادن همنوردی بی مانند و دوستی بی نظیر همچون لیلا اسفندیاری الگوی توانایی و استقامت برایشان دردی عظیم بود؛کسی که اندوه درگذشتش از مرز های ایرانی فرا تر رفته و حتی چشم دوستان و همنوردان خارجی خود رانیز پر اشک نمود.


اعضای تیم غارشناسان و  غارنوردان استان البرز بر آن شدند تا برنامه ای به پاسداشت یاد و خاطره شیرزن کوه ها و غارها لیلا اسفندیاری برگزار کنند. صعود به قله دونا در تاریخ 14 مرداد 90. از همه دوستان و دوستداران لیلا اسفندیاری دعوت میشود در این برنامه شرکت نمایند. آقای زارعی  شرایط شرکت در این برنامه را اعلام کردند :

1- شرکت برای تمامی دوستان و همنوردان در سراسر کشور آزاد است.

2- به همراه آوردن وسایل کوهنوردی یکروزه تابستانی و کارت بیمه ورزشی سال جاری الزامیست

3- آغاز برنامه 6 صبح از مقابل مسجد جامع کرج واقع در میدان کرج

4- وسیله رفت و برگشت برای تمامی شرکت کنندگان مهیاست.

5- مهلت ثبت نام و اعلام شرکت در این برنامه تا چهارشنبه 12 مرداد میباشد. جهت هماهنگی با شماره تلفن 09123662104 و یا 02616209198 و یا  با ایمیل farzand-iran@live.com  تماس بگیرید.

(جلال زارعی)

.

.

.

...........................................

پی نوشت:

از سوی خانواده اسفندیاری  مجلس ترحیمی برای شادروان لیلا اسفندیاری به تاریخ یکشنبه 9 مرداد ساعت 30/18 تا 20 در مسجد الجواد  واقع در میدان هفت تیر برگزار خواهد شد.


 

/ 6 نظر / 15 بازدید
مجید امیدی

با سلام و عرض تسلیت تسلیت واژه کوچکیست در برابر غم بزرگ شما از خداوند صبر برای شما و خانواده محترم خواهانم امیدوارم که غم آخر زندگیتان باشد

ساینا

یادش گرامی

ساینا

روحش شاد ویادش گرامی.....ساینا از اهواز

674

روحش شاد کوهستان پاک

دلیر بهمنی

سلام خانم آنا وبلاگ شما را دیدم . زیبا و پر محتوی من هم در وبلاگم مطلبی در باره مرگ لیلا نوشتم اگر وقت داشتید آنرا بخوانید روحش شاد یادش گرامی و راهش پر رهرو باد