معرفی وبلاگ

خیلی وقت بود که میخواستم راجع به یکی از بانوان کوهنورد اراکی که اخیرا فعالیت های بسیار چشمگیری داشته با شما صحبت کنم. مژگان صوفی  دوست و همنورد نازنین من  امسال با صعود دیواره علم کوه نشون داد بانوان کوهنورد اراک هم حرف های زیادی برای گفتن دارند. صمیمانه این صعود شیرین را به او و هم تیمی هایش تبریک میگویم و برایش آرزوی صعود های بزرگتر و زیباتر دارم.49.gif41.gif

..........................

وبلاگ کانون کوهنوردان اراک نیز به تازگی راه اندازی شده که منعکس کننده فعالیت های این گروه در اراک میباشد. میتونید گزارش صعود دیواره مسیر لهستانی های ۵۲ توسط مژگان صوفی و پژمان زعفری را در این وبلاگ ببینید:

.... ساعت 5/15 به اتفاق پژمان در کارگاه اول ایستادیم طول اول طولی طبیعی با درجه بالا بود پژمان سرطناب و من ته طناب صعود میکردیم .این طول را به راحتی صعود کردیم. پس از انتقال میانیها به پژمان طول دوم را شروع کرد در این طول دو کلاهک وجود داشت و همه میانیهای این طول میخ بودند میخهای کاردی انیورسال و...این طول را هم صعود کردیم ویاد حرف مربی ارجمندمان آقای حکی افتادیم که میگفتند پس از صعود یکی دو طول استرستان تخلیه میشه همین طور بود ولی 2 روز قبل از صعودما کوهنوردی از همدان از همین مسیر سقوط کرده و جان باخته بودو تصویر او از ذهن ما پاک نمیشد.....

ادامه مطلب

.........................

سپهر عنوان وبلاگی بسیار آموزنده علمی و آموزشی از همنوردان گرامیم جناب آقای سعید صبور و خانم مینو ضابطیان میباشد که سابقه ای طولانی و درخشان در این عرصه و اطلاع رسانی کوهنوردی دارند .  ترجمه مقالات ارزشمند  گزارش برنامه های دقیق به همراه عکسهای زیبا معرفی کتاب و شخصیت های مطرح و فعال کوهنوردی ایران از ویژگی های این وبلاگ میباشد.

برای آقای صبور و خانم ضابطیان نیز  آرزوی بهروزی و موفقیت دارم. 49.gif

.....................

/ 10 نظر / 13 بازدید
میثم

من به شخصه به کوهنوردای اراکی خيلی اعتقاد دارم. وخيلی دوست دارم اين شهر و از نزديک ببينم. بچه هاشم خيلی با معرفتن . بر عکس اين تهرونيها که هيچی سرشون نميشه.

ایمان

سلام . خوبی؟ من به خود اون دوست گفتم که با شما ارتباط برقرار کنه . دلم می خواست کوهنورد باشم اما نه وقت هست نه استقامتش

azizollahi

من به شخصه به کوهنوردای اراکی خيلی اعتقاد دارم. وخيلی دوست دارم اين شهر و از نزديک ببينم. بچه هاشم خيلی با معرفتند . بر عکس اين همدونیها که هيچی سرشون نميشه.

اکرم

خدا انسانها را از قوميتهای مختلف خلق کرد تا همديگر رو بهتر بشناسند.(آيه قرآنه) و نژاد و رنگ و شهر و قبيله هيچ مزيتی برای کسی محسوب نميشه. بهتره اين بحث تهرونی و شهرستونی از يه جايی تموم شه. از شما لااقل ديگه بعيده!!!

شهره

آقا ميشه بفرمائين كجائيها چيزي سرشون ميشه؟

سعید صبور

همنورد عزيز سلام ... از اظهار لطف شما متشکريم ... اميدواريم با استفاده از عرصه فناوری که در اختيار ميباشد بتوانيم بگونه ای بر دانش و فرهنگ کوهنوردی تاثير گذار باشيم ... اين مهم تنها با اراده جمعی کوهنوردان خالص امکان پذير خواهد بود

mojgan

سلام آنا جان امیدوارم گزارش صعود ديواره علم کوه و هر جای ديگه که دوست داری رو تو وبلاگت بخونيم

mojgan

سلام آنا جان با حرفات شرمنده کردی اميدوارم گزارش صعودت رو به ديواره علم کوه وهرجا که دوست داری بخونم

علی قادری

سلام بابا معرف يه بارم وبلاگ ما رو تبليغ کن

kimiya

man hamishe dayi pezhmanamo tahsin mikonamo behesh eftekhar mikonam va omidvaram k hameye kohnavarda movafagh bashan.