برای ليلا

49.gif50.gif41.gif

qyejcm.jpg

لیلا اسفندیاری کوهنورد توانا با تجربه و نام آشنا که بانوی غارنوردی ایران لقب گرفته چندی پیش در ادامه ماجراجویی های بلند پروازانه اش موفق شد دره مهیب یخار و یخچال یخار را صعود کند. این صعود بیشتر از این حیث مهم و ارزشمند بود چون در کنار سایر موفقیت های لیلا اسفندیاری به عنوان اولین زن توانست بزرگترین و عظیم ترین یخچال طبیعی ایران را صعود کند. همانطور که تابستان سال گذشته توانست  با اقتدار اولین صعود موفقیت آمیز و مستقل بانوان روی دیواره علم کوه را به نمایش بگذارد و همچنین اولین بانویی که غار پرو مخوف ترین غار  ایران و یکی از غارهای سخت جهان را تا انتها بپیماید ... و ده ها موفقیت دیگر.

و اکنون ...

لیلا در راه نانگاپاربات !!

نانگاپاربات سلطان کوه ها! وحشی سترگ و خطرناک است!! کوهی که تا کنون با شصت کشته جز خطرناک ترین کوههای جهان است. برای آدمی مثل من حتی فکر کردن به صعودش هم جسارت میخواد چه رسد به خواستن و رفتن و ...  فکر میکنید این کوه در مقابل اراده آهنین بانوی ایرانی حرفی برای گفتن خواهد داشت!!! میدونم که اگه لیلا این برنامه رو اجرا کنه حتی اگه موفق نشه یکی از مهمترین و بزرگترین برنامه های کوهنوردی را در طول زندگی ام شاهد خواهم بود و از الان به اندازه خودش هیجان زده و خوشحالم.

همیشه در زندگی چنین شخصیت هایی برایم جذاب و جالب بوده اند. مطمئنا اقدام به چنین برنامه هایی و درگیری با طبیعت سرسخت حتی فکر کردن به چنین برنامه هایی اعتماد به نفس جسارت و روحیه والایی را میطلبد که از عهده هر کسی بر نمیاید.

روح بزرگ لیلا ستودنیست. از صمیم قلب برایش آرزوی موفقیت دارم.  49.gif41.gif

49.gif

6zwqd2.jpg

49.gif

/ 45 نظر / 102 بازدید
نمایش نظرات قبلی
کتری

من هم ميخوام برم.

محمد

من هم برای خانم اسفندیاری آروزی موفقیت می کنم. /از همین حالا قله ی آناپورنا منتظر گامهای شما می باشد./ شاد وپیروز باشید.

سيد عليرضا شمس نيا

سلام وبلاگتان جالب بود موفق باشید من نیز با مطلب راز سکوت سرداران جنگ چیست؟ در وبلاگ شـمـسـه منتظر پیامتان هستم .

قاصدک

مطلبتون رو لينک می کنم واسه خبر رسانی

سمانه

خدايا به من آن ده که آن به.. سلام انا جان خوبی ؟ من سمانه هستم .. دماوند .. همايش وبلاگ نويسا .. خيلی دلم واسه شماوبقيه تنگ شده .. سفر بيادماندنی وخوبی روباشما داشتم .. اومدم حالت رو بپرسم و برم .. سبز باشی و بهاری گلم ..

بهنام

واقعاْ جالبه. براشون آرزوی موفقيت می کنم و صد البته باعث افتخاره که اولين ايرانی فاتح نانگا يک خانم باشه

يه خانم از تاريانا اهواز

خانم اسفندياری موفق باشی

کیوان

از وبلاگ خوبتون ممنون امدوارم موفق باشید. اما ای کاش از باقی اعضاتیم نانگاپاربات هم یادی میکردید.

پیام

ای کاش الانم بود:( داشتم ارشیو وبلاگتو میدیدم اینو دیدم روحش شاد